Вторник, 4 мая, 2021
додомуБілорусьБельгія і Чехія розійшлися миром

Бельгія і Чехія розійшлися миром

Бельгія змушена була відігруватися. Фото: globallookpress.com

У матчі другого туру кваліфікаційного раунду Кубка світу — 2022 збірна Чехії приймала команду Бельгії. Зустріч проходила на стадіоні «Еден» в Празі і завершилася внічию — 1:1.

Обидва голи команди забили у другому таймі: на 50-й хвилині Лукаш Провод з передачі Якуба Янкто вивів чехів вперед, на 60-й Кевін Де Брейне асистував Ромелу Лукаку, який зрівняв рахунок в матчі.

У минулому турі відбіркового етапу чемпіонату світу — 2022 збірна Чехія обіграла команду Естонії з рахунком 6:2, а Бельгія перемогла Уельс (3:1). 30 березня обидві команди зіграють в третьому турі: Чехія в гостях зустрінеться з Уельсом, Бельгія прийме Білорусь.

Джерело: gazeta.ua