16.5 C
Киев
Четверг, 16 сентября, 2021
додомуМедицинаВакцини від коронавірусу зіпсував фармацевт

Вакцини від коронавірусу зіпсував фармацевт


Фармацевт зіпсував 600 доз вакцини від коронавірусу виробництва Moderna. Фото: Reuters

Американського фармацевта 46-річного Стівена Брандербурга засудили до трьох років в’язниці за те, що він навмисно виймав вакцини проти коронавірусу виробництва Moderna з холодильника – вони зберігаються за низької температури.

Про це заявив окружний суддя Бретт Людвіг, пише FOX23.

У залі суду Бранденбург зізнався, що наприкінці 2020 року у Медичному центрі «Аврора» у штаті Вісконсин навмисно виймав дози вакцини з холодильника на кілька годин.

Федеральне звинувачення наголошує, що Брандербург дістав дози вакцини «з необдуманим ігноруванням ризику, що іншій особі буде загрожувати смерть або тілесні ушкодження».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Covid-щеплення без черги: запустили попередній запис на вакцинацію

За словами фармацевта, він псував вакцини від коронавірусу, бо вважав їх шкідливими для здоров’я. Також він заявив, що зараз відчуває «великий сором» і бере відповідальність за свої дії. Він вибачився.

Брандербург має сплатити $83,3 тис. — 2,2 млн грн збитків лікарні у штаті Вісконсин, де він працював.

«Це було серйозним правопорушенням. Це сталося у розпал глобальної пандемії», — прокоментував Людвіг під час оголошення вироку.

Брандербург навмисно зіпсував понад 600 доз вакцини, які потім укололи 57 людям. Співробітник шпиталю, який витягнув вакцини, спершу заявив, що зробив це помилково, намагаючись знайти щось у холодильнику. Втім пізніше з’ясувалося, що він це зробив навмисне — причому принаймні двічі.

Після перенесеного коронавірусу часто розвивається тромбоз вен. Хоча може бути й на інших судинах. Смертельно небезпечно, коли на серцевих, легеневих чи мозкових.

Джерело: gazeta.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments