0.3 C
Киев
Понедельник, 8 марта, 2021
додому Точка зору Віталій Кличко: Друзі! Будівництво Подільсько- Воскресенського мостового переходу не зупиняється...

Віталій Кличко: Друзі! Будівництво Подільсько- Воскресенського мостового переходу не зупиняється…

Друзі! Будівництво Подільсько- Воскресенського мостового переходу не зупиняється нi на день. Наразі тривають підготовчі роботи з монтажу залізобетонних конструкцій для заїзду на міст з вулиці Верхній Вал. Також влаштовують гідроізоляцію та асфальтобетонне покриття мосту. Монтують шумозахисні бар’єри на ділянці Труханів острів та Русанівські сади. Встановлюють основи під бар’єрні і перильні огорожі та стовпи освітлення мосту.

Вирішення конфлікту з мешканцями Русанівських садів триває. Вилученню підлягає загалом 251 земельна ділянка. Це ті, що проходять вздовж траси будівництва Подільсько-Воскресенського мосту.

Місто діє в правовому полі. Нещодавно в судовому порядку було вирішене питання щодо іще трьох таких ділянок. Люди отримали за них грошову компенсацію. Загалом вже за 222 ділянки мешканці отримали квартири, інші земельні ділянки або грошову компенсацію.

Закликаю активістів Русанівських садів, дачі яких не підпадають під знесення: припиніть чинити супротив будівництву вкрай важливого об’єкта для транспортної інфраструктури міста! Подільсько-Воскресенський міст потрібен киянам. І ми його добудуємо!


Джерело:
facebook.com/merkieva

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments