4.3 C
Киев
Вторник, 27 апреля, 2021
додомуТочка зоруВіталій Кличко: Друзі! Великою залишається кількість летальних випадків від вірусу в столиці....

Віталій Кличко: Друзі! Великою залишається кількість летальних випадків від вірусу в столиці. Ті…

Друзі! Великою залишається кількість летальних випадків від вірусу в столиці. Тільки з початку цього тижня – за 5 діб – у Києві померла 231 людина.

А багатьом із тих, хто подолав коронавірус, доводиться потім лікувати і наслідки хвороби. За спостереженнями лікарів, після COVID-19 у пацієнтів трапляються післяінфекційні ускладнення.

Найбільш поширені з них — ураження судинних систем органів людини. Зокрема, серцево-судинної. Може розвиватися серцева недостатність, інфаркти та інсульти.

А через вплив на ендокринну систему у хворих погіршується робота щитовидної та підшлункової залоз. Звідси — тахікардія, набряки, слабкість, у деяких людей — випадіння волосся.

Також може розвиватися або ускладнюватися перебіг цукрового діабету. Знижуватися слух. Страждає і дихальна система — легені. А через ураження судин нирок у пацієнтів розвивається ниркова недостатність.

Відновлення організму після коронавірусу відбувається не так швидко і не так просто. Особливо зараз, коли ускладнився перебіг хвороби, а вірус став більш агресивним. Саме тому головне — берегтися від зараження! Адже жоден з нас не знає, як відреагує організм на коронавірус і якими можуть бути ускладнення від цієї хвороби.

Кличко - мер, profile picture

Джерело:
facebook.com/merkieva

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments