24 C
Киев
Вторник, 15 июня, 2021
додомуТочка зоруВіталій Кличко: Друзі! Продовжую розповідати про #ЛюдиТвогоКиєва. Про тих киян, які роблять...

Віталій Кличко: Друзі! Продовжую розповідати про #ЛюдиТвогоКиєва. Про тих киян, які роблять все,…

Друзі! Продовжую розповідати про #ЛюдиТвогоКиєва. Про тих киян, які роблять все, аби наше місто було комфортнішим, гарнішим і безпечнішим. Сьогодні — історія про людей, від чиєї праці залежать тепло та гаряча вода у наших оселях.

Тепломережа столиці розгалужена на майже 3 тисячі кілометрів. І десятиліттями ніхто не займався її модернізацією. Повернувши це господарство в управління громади міста, 2 роки тому ми розпочали масштабні ремонти та оновлення мереж. За цей час фахівці КП "Київтеплоенерго" замінили понад 230 кілометрів труб на найаварійніших ділянках.

Але, треба розуміти, що близько 80 відсотків тепломереж – дуже зношені. Тому й така велика кількість аварій. Майже щодоби спеціальні бригади усувають пориви труб. Працюють і в дощ, і в сніг та морози. Вдень і вночі.

Олексій Каліта працює зварником понад 30 років. За цей час, каже, довелося ліквідовувати багато надзвичайних ситуацій. А одного разу навіть Новий рік зустрічав «у ямі» — ремонтували великий порив на мережі, що залишив без тепла десятки багатоповерхівок. Олексій зауважує, що родина вже звикла до такого ритму його роботи і розуміє її важливість.

Докладніше дивіться у відео.

Кличко - мер, profile picture

Джерело:
facebook.com/merkieva

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments