12.4 C
Киев
Понедельник, 19 апреля, 2021
додому Київ Заборгованість за комунальні послуги у Києві становить 4 млрд гривень

Заборгованість за комунальні послуги у Києві становить 4 млрд гривень


Фото: cks.com.ua

Заборгованість киян за послуги ЖКГ, зокрема за тепло та гарячу воду, становить близько 4 млрд гривень.

«Підняття ціни на газ створює велику соціальну напругу. Заборгованість за житлово-комунальні послуги, наприклад, у столиці на сьогодні приблизно 4 мільярди гривень. І вона – вища, ніж в минулі роки. Більше того, підвищення ціни на газ може призвести до соціального вибуху», – сказав мер Києва Віталій Кличко в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

Він нагадав, що Асоціацією міст України була ініційована зустріч з прем’єр-міністром України, урядовцями та депутатами, де обговорювали питання ціни на газ для населення та компенсації для теплопідприємств різниці в тарифах – між фіксованою та ринковою ціною на газ. Адже переважна більшість українців буде не спроможна сплатити за комунальні послуги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українці стали менше платити за комуналку

«Сподіваюся, що найближчими днями ми зможемо врегулювати питання різниці в тарифах на тепло, а також компенсації збитків підприємствам теплопостачання. В жодному разі питання компенсації не може бути покладене на місцеві бюджети. Адже 4 мільярди гривень за опалювальний сезон тільки в Києві – це непідйомна сума для міста. Це може призвести до банкрутства комунальних підприємств теплопостачання», – сказав Кличко.

В уряді вирішили, що тарифи на опалення та гаряче водопостачання до кінця опалювального сезону в Україні не підвищуватимуть.

Джерело: gazeta.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments