4.3 C
Киев
Вторник, 27 апреля, 2021
додомуВерховна радаЗеленський підписав закон, що усуває податкову дискримінацію ФОПів – останні новини

Зеленський підписав закон, що усуває податкову дискримінацію ФОПів – останні новини

КИЇВ. 29 травня. УНН. Президент України Володимир Зеленський підписав закон, який дозволяє ФОПам не платити ЄСВ з наступного року, якщо вони мають основне місце роботи і за них ЄСВ вже сплачує роботодавець. Також закон усуває інші дискримінації серед платників податків. Про це повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу Офісу Президента.

“Президент Володимир Зеленський підписав Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» щодо усунення дискримінації за колом платників» № 592-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 13 травня 2020 року. Закон передбачає звільнення самозайнятих осіб, фізичних осіб – підприємців, які мають основне місце роботи, від сплати за себе єдиного соціального внеску за місяці, за які роботодавець сплатив страховий внесок за них, з 1 січня 2021 року”, — йдеться у повідомленні.

Вказано, що також скасовується обов’язок фізичних осіб – підприємців (крім тих, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності), осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, та членів фермерського господарства сплачувати мінімальний розмір єдиного соціального внеску за місяці, у яких не було отримано доходу (прибутку).

“Закон дозволяє державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичними особами – підприємцями, які не здійснювали такої діяльності та не отримували доходів за період, починаючи з 2017 року, шляхом списання їм сум недоїмки з єдиного соціального внеску, а також штрафів і пені, нарахованих на такі суми, за умови подання ними відповідно до закону необхідних документів”, — вказано у повідомленні.

Нагадаємо, 13 травня Рада ухвалила зміни щодо усунення податкової дискримінації ФОПів.Джерело: www.unn.com.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments