26.7 C
Киев
Четверг, 17 июня, 2021
додомуКиївщинаКличко попросив уряд відновити роботу метро в Києві у звичайному режимі

Кличко попросив уряд відновити роботу метро в Києві у звичайному режимі


Мер розкритикував ідею спецперепусток для проїзду в метрополітені.

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до Кабінету міністрів із прохання відкрити метро від 25 травня. Він зазначив, що дедалі більше людей повертається на роботу і на місто чекає транспортний колапс.

Про це він сказав під час брифінгу 13 травня.

«Я звертаюсь до уряду — після 22 травня, а точніше – з 25 травня (бо 22 — це п’ятниця, а потім два вихідних), дозволити відновити роботу метро в столиці! Звичайно, ми будемо зважати на ситуацію із розповсюдженням вірусу і сподіваємося, що вона не погіршиться», — сказав він.

Кличко зазначив, що столична влада не хотіла закривати метро і тримала його роботу до останнього — поки уряд не ухвалив рішення про призупинення роботи метрополітену в кількох містах.

«Але сьогодні, коли все більше людей повертаються до роботи, в місті відбувається колапс. І ми будемо наполягати на відновленні роботи метро. Щодо ідеї спецперепусток для проїзду в метрополітені – вона абсолютно утопічна. Ми створимо страшенні натовпи і буде ще гірше. Тому, метро має відкритися для роботи в звичайному режимі», — наголосив Кличко.

Він пояснив, що це дозволить перерозподілити потік пасажирів і нормалізувати роботу всього громадського транспорту столиці.

«Але, я хочу звернутися і до киян: це не означає, що всі повинні кататися, як зазвичай. Тут настає і ваша відповідальність – за дотримання дистанції, обов’язкову наявність маски, рукавичок, дотримання елементарних правил. І проїзд у транспорті тільки на роботу, в справах, за нагальної потреби. Безпека сьогодні – понад усе!», — підкреслив мер.

Також Кличко заявив, що в столиці після 22 травня планують відновити роботу громадського транспорту у звичайному режимі.

Джерело: tsn.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments