12.4 C
Киев
Понедельник, 19 апреля, 2021
додому Верховна рада Коронавірус: вводять штрафи за неносіння маски в публічних місцях

Коронавірус: вводять штрафи за неносіння маски в публічних місцях


Людей без маски в публічних місцях штрафуватимуть. Фото: pixabay

Уряд встановив штрафи для фізичних та юридичних осіб за їх перебування у суспільних будівлях і громадському транспорті без захисних масок.

Пропозицію міністра юстиції Дениса Малюськи підтримали одностайно, повідомили у рішенні Кабінету міністрів на засіданні 1 липня.

«Встановлюємо спеціальну відповідальність за неносіння масок громадянами України – відповідальність буде передбачена у Кодексі про адміністративні правопорушення, і окремо – відповідальність юридичних осіб: власників будинків, споруд і громадського транспорту під час перебування громадян, які зобов’язані пропускати громадян у вказані приміщення лише за наявності масок», — сказав Малюська.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Німецькі вчені довели користь маскового режиму

За його словами, відповідальність встановлюють в кодексі про адміністративне правопорушення та в законі про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення.

«Штрафи великі. Для фізичних осіб штрафи порівняно невеликі – по суті йде навіть трішки зменшення штрафів, ніж зараз передбачено загальними правилами карантину. Для юридичних осіб суми великі – від 200 до 300 неоподаткованих мінімумів доходів громадян», — додав міністр.

Джерело: gazeta.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments