14.9 C
Киев
Понедельник, 3 мая, 2021
додомуВерховна радаКраще ми будемо годувати своїх олігархів, ніж російських: Аваков про закупівлю електроенергії...

Краще ми будемо годувати своїх олігархів, ніж російських: Аваков про закупівлю електроенергії в РФ – останні новини

КИЇВ. 1 березня. УНН. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розкритикував відновлення закупівлі Україною електроенергії з Росії. Про це він заявив в інтерв’ю ТСН, передає УНН.

Цитата:

«Іноді я консолідуюся з олігархами. Я кажу: «Господи, як можна було у Верховній Раді провести дозвіл на покупку електроенергії в Російській Федерації?». Мене хоч заріж, я не знаходжу відповіді. Так краще ми будемо годувати своїх олігархів, ніж російських, і повільно їх видавлювати — це моя стратегія», — сказав міністр.

Деталі

На думку Авакова, Президента Зеленського в даному питанні «поставили перед фактом».

Міністр додав також, що не думає, що олігархи — це «ключова проблема нашої країни».

«Ключова проблема — це проблема справедливості, судів, а потім олігархи. Тому що, якщо олігархи впливають на владу, на суди, на громадську думку — тільки тоді глухий кут. Зараз вони впливають, але, на мій погляд, все менше і менше», — додав він.

Що було раніше

Імпорт електроенергії з Росії та Білорусі був заборонений 8 квітня 2020 року постановою НКРЕКП. Це пояснювали проблемами балансування енергосистеми України та обмеженням внутрішньої генерації. Рішення стало можливим після прийняття Верховною Радою закону «Про ринок електроенергії».

З 1 січня, після дев’ятимісячної заборони, імпорт дозволили відновити.

У той же час 14 грудня 2020 року в Раді зареєстрований законопроект №4493 про внесення змін до закону про ринок електроенергії про продовження до 31 грудня 2021 року повноважень Нацкомісії з обмеження імпорту.

Це відбувається на тлі кризової ситуації з поставками вугілля на ТЕС і «тарифної кризи».Джерело: www.unn.com.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments