2.2 C
Киев
Суббота, 6 марта, 2021
додому Кабінет міністрів Рада підтримала новий закон про розмитнення євроблях – що він передбачає

Рада підтримала новий закон про розмитнення євроблях – що він передбачає


Рада ухвалила у першому читанні новий законопроект про розмитнення євроблях №4643-д.

Законопроект передбачає, що власники автомобілів, ввезених в Україну до 31 грудня 2020 року протягом 180 днів із дня набрання чинності закону сплатять суму акцизного податку та ПДВ, який нараховується на суму акцизу.
Згідно з документом, пропонується, що митне оформлення таких автомобілів буде за новою формулою, яка не залежить від вартості авто, але залежить від віку, об’єму та типу двигуна.
Однак таке оподаткування не застосовуватиметься до автомобілів, які не відповідають екологічним нормам ЄВРО-2 або ввозяться з країни, визнаної державою-агресором.

Крім того, якщо закон ухвалять у другому читанні, то це дозволить знизити вартість розмитнення автомобілів приблизно на 2/3. Тому воно коштуватиме не більше €1 тис.
Євробляхери вже неодноразово вимагали здешевити . Власники таких автомобілів навіть виходили на мітинги.
Через це Кабмін спочатку відкладав запровадження штрафів для власників нерозмитнених авто на єврономерах, а пізніше дозволив штрафувати їх.
Тоді у Верховній Раді у січні цього року з’явилися два законопроекти, щоб вирішити цю проблему. Зі свогобоку в МВС пообіцяли тимчасово не штрафувати євробляхерів.


Джерело:
fakty.com.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments