25.8 C
Киев
Вторник, 15 июня, 2021
додомуКМДАСвятошинський районСергій Павловський: Я вдячний комунальним службам району за їх злагоджену роботу в...

Сергій Павловський: Я вдячний комунальним службам району за їх злагоджену роботу в складний зимовий період


Сергій Павловський: Я вдячний комунальним службам району за їх злагоджену роботу в складний зимовий період

Останніми роками погода не часто тішила нас справжніми зимами. Кияни призабули, що таке затяжні снігопади, високі кучугури снігу та люта хуртовина. Лише найменші з них раділи несподіваній можливості досхочу повалятися в снігу, пограти у сніжки та незчисленно разів позлітати зі снігових гірок. 

Справжнім лихом оберталися нескінченні хурделиці для працівників комунальних служб: тільки-но встигали розчистити від наметів автошляхи та тротуари, як їх знову замітало снігом. Не раз по декілька діб практично цілодобово комунальні служби району звільняли терени району від снігу. Були задіяні всі матеріальні і людські ресурси, які працювали на межі можливостей. Інколи не витримувала техніка, але працівники комунальних служб не здавалися й сумлінно виконували свої обов’язки, у результаті чого святошинці завжди мали можливість дістатися до роботи, до місця навчання тощо. Завдяки самовідданій праці комунальників у районі не сталося колапсу: повноцінно функціонувала вся районна інфраструктура, у тому числі безперебійно працював громадський транспорт, об’єкти критичної інфраструктури тощо. 

Хочу щиро подякувати працівникам КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Cвятошинського району м. Києва», КП «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Святошинського району» м. Києва, КП по утриманню зелених насаджень Святошинського району м. Києва, а також службовцям місцевих рятувальних підрозділів і небайдужим святошинцям, які допомагали району в боротьбі з наслідками значних снігових опадів. Разом ми – сила! І це в черговий раз довели зимові випробування, що посилала нам природа цього року.Джерело: kyivcity.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments