3.7 C
Киев
Четверг, 29 апреля, 2021
додомуКиївСуд відкрив справу проти Нацради за позовом "Прямого"

Суд відкрив справу проти Нацради за позовом «Прямого»


Суд розгляне позов «Прямого» проти Нацради. Фото: Reuters

Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження проти Національної ради з питань телебачення та радіомовлення за позовом телеканалу «Прямий».

Мовник просить скасувати рішення про позапланову перевірку, яке Нацрада ухвалила через образи на адресу Володимира Зеленського в ефірі каналу. Про це повідомляє пресслужба суду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Керівництво ДБР вимагало арештувати «Прямий канал», щоб припинити його діяльність — керівник слідчої групи Корецький

Як зазначається, суд вирішив розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження без виклику сторін.

9 січня Нацрада призначила позапланову перевірку «Прямого каналу» у зв’язку зі скаргою на ведучого Сергія Пояркова, який ображав в ефірі президента Володимира Зеленського. На Пояркова до Нацради поскаржилася громадянка Касьяненко. Вона зазначила, що ведучий «Прямого» ображає честь і гідність президента України, членів його родини, окремих етносів і вживає нецензурну лайку. Моніторинг Нацради зафіксував ці сюжети. Тепер перевірка має встановити, чи було в них порушення законодавства. Ймовірно, йдеться про випуск програми «Поярков News» за 27 грудня 2019 року, в якому ведучий назвав Зеленського «маленьким чмом», «криворізьким сцикунчиком», а його батька назвав «тупим». У червні Шевченківський районний суд Києва почав розгляд кримінальної справи проти Пояркова, яку відкрили через образи президента Володимира Зеленського.

Джерело: gazeta.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments