1.8 C
Киев
Воскресенье, 7 марта, 2021
додому Донбас Український Danone засудив рекламу з Пореченковим

Український Danone засудив рекламу з Пореченковим


йський актор Пореченков знявся у рекламі французької компанії Danone.

Український підрозділ компанії Danone заявив, що є частиною міжнародної групи, яка працює у 140 країнах світу. І не може впливати на рішення російського підрозділу. Так виправдався за скандал довкола реклами Actimel із російським актором Михайлом Пореченковим, який обстрілював на Донбасі українських бійців.

«Локальні офіси в кожній країні функціонують незалежно, опрацьовуючи завдання і виклики підлеглих ринків і керуючись локальними потребами споживачів. Саме тому, ми в Україні не можемо впливати на формування рекламної, комерційної та комунікаційної політики інших країн, зокрема й Росії», – йдеться у заяві, опублікованій на сайті компанії.

Разом із тим, у компанії зазначили, що їм шкода через рекламу з Пореченковим.

«Спостерігаючи резонанс із приводу рекламної кампанії бренду Актімель у Росії, не можемо залишатися осторонь. Нам дуже шкода через ситуацію, що склалася довкола реклами, яка транслюється в російському медійному просторі», – йдеться у заяві.

Французька компанія Danone у Росії зняла в рекламі своєї продукції відомого російського актора Михайла Пореченкова, який раніше перед камерами хвалився тим, що 2014 року стріляв по українських військових на Донбасі.

Джерело: gazeta.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments