18.9 C
Киев
Пятница, 17 сентября, 2021
додомуВерховна радаУряд спрямував понад 750 млн грн на забезпечення засобами реабілітації осіб з...

Уряд спрямував понад 750 млн грн на забезпечення засобами реабілітації осіб з інвалідністю – останні новини

КИЇВ. 1 жовтня. УНН. Уряд спрямував додаткові 756,9 млн гривень на забезпечення технічними засобами реабілітації дорослих та дітей з інвалідністю. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Міністерства соціальної політики України.

«Залишки коштів, що планувалися на покриття субсидій у січні – липні поточного року уряд спрямував на забезпечення технічними засобами реабілітації дорослих та дітей з інвалідністю», — сказано у повідомленні.

Зазначається, що станом на сьогодні вже майже 37 тис. осіб з інвалідністю, в тому числі близько 8 тисяч дітей, не отримали необхідні засоби на суму понад 468 млн гривень у зв’язку з обмеженим ресурсом коштів на цей напрямок.

«Спрямування додаткових 756,9 млн гривень на програму 2507030 «Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації осіб з інвалідністю», за напрямом «Забезпечення окремих категорій населення України технічними та іншими засобами реабілітації» дозволить забезпечити стовідсоткову потребу осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, у технічних засобах реабілітації», — додали в Мінсоцполітики.

Нагадаємо, Кабінет міністрів схвалив проект постанови, що удосконалює процедуру призначення компенсації послуги «муніципальна няня» та забезпечує підтримку працюючих батьків та опікунів, які мають дітей віком до 3-х років.



Джерело: www.unn.com.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments