2.1 C
Киев
Вторник, 2 марта, 2021
додому КМДА Святошинський район Усі маршрути наземного громадського транспорту працюють, жодного не призупинили

Усі маршрути наземного громадського транспорту працюють, жодного не призупинили


Усі маршрути наземного громадського транспорту працюють, жодного не призупинили

Усі маршрути наземного громадського транспорту столиці працюють, жодного з них не призупинили. Перевезення пасажирів здійснюють у кількості місць для сидіння. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

Він зазначив, що запровадження урядом локдауну мало на меті обмеження пересування та масового скупчення людей. І громадський транспорт під час карантину працює для того, аби перевозити пасажирів, які їдуть на роботу або в невідкладних справах.

«Тому я в черговий раз закликаю мешканців столиці користуватися наземним громадським транспортом та метро тільки в разі необхідності. Зазначу, що пасажиропотік у транспорті дещо зменшився. У зв’язку із цим КП «Київпастранс» зменшив кількість автобусів, тролейбусів та трамваїв на лініях на 10 відсотків. Відповідно, інтервали руху трохи збільшились. Всі маршрути наземного громадського транспорту працюють, жодного не призупинили», – наголосив Віталій Кличко.

Він нагадав, що перевезення пасажирів здійснюють у кількості місць для сидіння. А весь рухомий склад наземного громадського транспорту двічі на день проходить дезінфекцію.

«Столичний метрополітен працює в звичайному режимі. Але пасажиропотік у ньому від початку пандемії значно зменшився. Із 1,5 млн до 900 тисяч пасажирів щодня.  Також метрополітен продовжує посилену дезінфекцію як вагонів поїздів, так і станцій», – повідомив Віталій Кличко. 

 Джерело: КМДА. Джерело: kyivcity.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments