6 C
Киев
Вторник, 19 октября, 2021
додомуДонбасАбо віддадуть Крим, або залишаться "без штанів": РНБО про санкції проти РФ

Або віддадуть Крим, або залишаться «без штанів»: РНБО про санкції проти РФ


Заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергій Кривонос впевнений, що співпраця з міжнародними партнерами має привести до посилення санкцій проти Росії, бо в Україні не вистачить ресурсів на одночасну війну на Донбасі і в Криму.
– Ми чітко розуміємо, що вирішувати проблему силовим методом Україна не може на даному етапі. Тому що є проблеми – це, по-перше, війна в Донбасі. Вести війну на два фронти, навіть законно повертаючи свої землі, ми не потягнемо, – сказав Кривонос.
Читайте:
У зв’язку з цим необхідно продовжувати активно співпрацювати зі світовими лідерами, піднімати питання щодо нарощування санкцій проти РФ.

– Виводити Росію цими санкціями на такий рівень, що питання – або вони віддадуть Крим, або залишаться “без штанів”, умовно кажучи, і це головне. Плюс паралельно посилювати всередині країни її обороноздатність, яка дасть можливість за необхідності діяти силовими методами, – вважає Кривонос.
При цьому заступник голови РНБО заявив, що Росія може захопити гідротехнічні споруди Північно-Кримського каналу в Херсонській області.

Проблеми з водою в Криму
Після окупації Криму РФ на території виникли проблеми з прісною водою.
Це пов’язано з використанням життєво важливого ресурсу військовими країни-окупанта.
Водночас Україна через національні інтереси припинила .


Джерело:
fakty.com.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments