-6.2 C
Киев
Четверг, 27 января, 2022
додомуКиївДля відкриття залів кафе і ресторанів у Києві поки немає підстав

Для відкриття залів кафе і ресторанів у Києві поки немає підставУ Києві поки не бачать підстав для відкриття залів ресторанів і кафе через збільшення кількості хворих на коронавірус.
За словами радника мера столиці Володимира Бондаренка, цього тижня комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій навряд чи розглядатиме це питання.
– Поки для цього немає жодних підстав. Сьогодні показник інтенсивності захворювання на коронавірус становить 15,23 осіб на 100 тис. населення. Тому все залежатиме від епідеміологічної ситуації.
Читайте:

Володимир Бондаренко також додав, що прогнозувати, коли в Києві зможуть запрацювати зали кафе і ресторанів, досить складно. Оскільки з 31 травня у столиці фіксують тенденцію збільшення хворих.
Послаблення карантину з 5 червня і відновлення роботи ресторанів і кафе
В Україні з 5 червня почав діяти наступний етап послаблення карантину. Зокрема, кафе і ресторанам дозволили приймати відвідувачів всередині приміщення.
Але заклади харчування повинні дотримуватися певних .
Перед початком робочого дня всім працівникам вимірюватимуть температуру, вона не повинна перевищувати 37,2°C. На вході до закладу або поруч з місцем видачі замовлень буде місце для обробки рук антисептиком.
Меню тепер залишатимуть на вході для безконтактного ознайомлення. Використовувати багаторазовий посуд дозволили, якщо його митимуть за високої температури у посудомийних машинах, а от прибори повинні бути в індивідуальних упаковках.


Джерело:
fakty.com.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments