5.2 C
Киев
Воскресенье, 14 ноября, 2021
додомуКиївFacebook має відкрити представництво в Україні - Зеленський

Facebook має відкрити представництво в Україні — Зеленський


Зеленський хоче, щоби Facebook мав представництво в Україні. Фото: Українська правда

Під час відеоконференції з головним операційним директором компанії Facebook Шеріл Сендберг і віцепрезидентом Facebook Ніком Клеггом президент України Володимир Зеленський запропонував відкрити представництво компанії в нашій країні.

Представників Facebook ознайомили з ключовими досягненнями у впровадженні цифровізації в нашій державі і запросили відвідати «Дія. Саміт», який відбудеться в Києві 29 листопада, повідомили на офіційній сторінці глави держави.

«Це було б серйозною підтримкою Діджитал-напрямку в Україні. Ми впевнені, що будемо першими в Європі по реалізації всіх цифрових послуг. Ваш приїзд був би дуже хорошим сигналом», — підкреслив глава держави.

Зеленський розповів про вдосконалення податкового та правового режиму для IT-компаній і запропонував розглянути можливість відкриття офісу компанії Facebook в Україні.

«Ми прагнемо надавати найкращі послуги та підтримку нашим українським користувачам. Це відбивається в різних діях компанії, включаючи недавнім запуском Facebook AMBER Alert в Україні, і ми сподіваємося в майбутньому зміцнити нашу співпрацю», — зазначила з цього приводу Шеріл Сендберг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський розширив Національну інвестраду

Аккаунт батька президента Володимира Зеленського в мережі Instagram є фейком, заявив голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія.

На питання «дійсно батько президента зареєструвався в Instagram?» депутат відповів: «Абсолютно фейковий аккаунт».Джерело: gazeta.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments