1 C
Киев
Вторник, 16 ноября, 2021
додомуКМДАПодільський районГромадський звіт про роботу Подільської районної в місті Києві державної адміністрації за...

Громадський звіт про роботу Подільської районної в місті Києві державної адміністрації за І півріччя 2020 року (+звіт, презентація)


Громадський звіт про роботу Подільської районної в місті Києві державної адміністрації за І півріччя 2020 року (+звіт, презентація)

З метою належного інформування громадськості про підсумки діяльності, забезпечення належної прозорості та відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 20.09.2017 № 1169 «Про затвердження Порядку проведення громадського звіту про роботу районних в місті Києві державних адміністрацій» Подільською районною в місті Києві державною адміністрацією було заплановано проведення громадського звіту про результати роботи за І півріччя 2020 року 30 вересня 2020 року. Однак, задля збереження здоров’я та життя громадян було прийняте рішення оприлюднити результати роботи райдержадміністрації на сайті райдержадміністрації, не проводячи захід за участю громадськості.

«Починаючи з 14 вересня 2020 року, місто Київ перебував у «помаранчевій» зоні епідеміологічної небезпеки, з 28 вересня він знаходиться на «жовтому» рівні, кількість хворих щодня зростає. Тому з метою обмеження соціальних контактів, збереження здоров’я громадян прийнято рішення оприлюднити детальний звіт на сайті райдержадміністрації, без його проведення із залученням громадськості. Маю надію, що поширення вірусу буде зупинено і вже про результати роботи за 2020 рік будемо звітувати разом з подолянами», — зауважив очільник району Віктор Смирнов. Також він додав, що звіт презентує результати роботи Подільської районної в місті Києві державної адміністрації за І півріччя 2020 року та плани на 2020-2021 роки.

Пропонуємо детально ознайомитися із звітом та його презентацією.Джерело: kyivcity.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments