7.3 C
Киев
Суббота, 27 ноября, 2021
додомуКМДАДеснянський районКонкурс дитячого малюнку «Пожежна безпека очима дітей»

Конкурс дитячого малюнку «Пожежна безпека очима дітей»


Конкурс дитячого малюнку «Пожежна безпека очима дітей»

 

 

Питання пожежної безпеки важливе та актуальне для кожного з нас. Знання та дотримання правил поводження при пожежі є запорукою збереження не лише свого життя, а й інших. Тому пожежна безпека в закладі освіти – це надзвичайно важлива справа, яка вимагає до себе великої уваги. Це свідчить про те, що навіть у юному віці школярі та вихованці вже усвідомлюють всю небезпеку вогню.

 

В закладах освіти Деснянського району проведено творчий конкурс дитячого малюнку «Пожежна безпека очима дітей». Кожна без виключення робота вкотре підтвердила небайдужість дітей до питань пожежної безпеки. В деяких роботах діти висвітлили своє бачення питань небезпеки пожежі та її наслідків, деякі втілили своє захоплення роботою рятувальників, рядом робіт намагались закликати оточуючих не бути байдужим до елементарних вимог пожежної безпеки. На малюнках зображені невимкнені з розетки електроприлади, залишені без нагляду на плиті каструлі, незагашене в лісі вогнище тощо. Разом із тим, на окремих роботах видно, що дітлахи добре запам’ятали номер, за яким треба телефонувати у випадку пожежі, – 101.

 

Найкращі роботи направлені до Головного управління ДСНС України у місті Києві для участі у міському етапі.Джерело: kyivcity.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments