3.8 C
Киев
Вторник, 9 ноября, 2021
додомуМедицина та здоров'яМінфін показав скільки держава витрачає на школярів

Мінфін показав скільки держава витрачає на школярів


Міністерство фінансів підготувало новий інтерактивний аналітичний інструмент (дашборд), за допомогою якого можна побачити бюджетні видатки на середню освіту в Україні та в окремих регіонах та школах.

Таку інформацію було зібрано на основі фінансових, кількісних та якісних показників діяльності закладів середньої освіти у 2019 році.

 – Дані наведені за 2019 рік. В аналізі використана інформація виключно по денних закладах загальної середньої освіти, – повідомляє відомство.

Загалом інформацію отримали з 14,2 тис. закладів середньої освіти,  у яких навчаються 3,9 млн учнів та працюють 438,5 тис. викладачів.

Читайте: Вперше в Україні – інтерактивний серіал Освітній герой

У документі зазначається, що в середньому по Україні на одного учня у 2019 році було витрачено близько 23 тис. грн. на рік.

Також у селі середні витрати становлять 32,4 тис. грн. на рік, а у місті – 19,1 тис. грн.

Найбільші середні видатки на одного учня у Баришівському районі Київської області – 81,6 тис. грн., а найменші у Таїровській селищній ОТГ Одеської області – 9,5 тис. грн.

До 80 тис. грн на рік: Мінфін показав витрати на одного школяра / 2 фотографии

Освіта в Україні

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що країна передбачає форму дистанційного навчання з 1 вересня, оскільки світ готується до другої хвилі пандемії коронавірусу.

Також він зазначив, що наразі ніхто не скасовує традиційного освітнього процесу, оскільки це пріоритет. А в умовах помірного поширення коронавірусу в Україні та стабільної ситуації навчання розпочнеться з дотриманням протиепідемічних заходів безпеки у школах.
Джерело:
fakty.com.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments