-6.2 C
Киев
Четверг, 27 января, 2022
додомуЖитлово-комунальні тарифиМінітрактор витрачає вдвічі менше палива, ніж габаритний

Мінітрактор витрачає вдвічі менше палива, ніж габаритний


— Завдяки зятеві на пенсії відчув смак життя. Тепер із ранку до вечора не гну спину на городі, а виконую всю роботу максимум за пів дня. Подарував мені на ювілей мінітрактора. Відтоді клопотів із господарством не маю, — розповідає 71-річний Віктор ДІДИК із Нової Ушиці Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.

— За агрегат потужністю 12 кінських сил зять віддав 70 тисяч гривень. Ґрунтофреза йшла в комплекті, косарку й причеп докупив. Обирав машину невеликої потужності, бо обробляю не більше гектара землі. Щоправда, ще допомагаю сусідам дрова перевезти чи город зорати. Маю солідний підзаробіток, — говорить Дідик.

Ціни на мінітрактор стартують від 52 тис. грн. Додатково можна купити причіпне обладнання — плуг, косарку, культиватор, картоплесаджалку. Все залежить від робіт.

— Підкупило й те, що відстань між колесами змінюється в широкому діапазоні, — додає Віктор Дідик. — Тому зручно пристосувати його до обробітку міжрядь. На ньому легко маневрувати, мінітрактор обережно й чітко входить у будь-який поворот.

— Землю ефективніше обробляти технікою, — розповідає менеджер із продажу сільськогосподарської техніки 42-річний Василь Кеба з Вінниці. — Господарі розпочинають із малих тракторів потужністю 12–15 кінських сил. Такі справляються з усіма роботами в полі — садіння, обробка, збір урожаю. Оптимальні для власників ділянок площею до гектара. Найпопулярніші трактори потужністю 24 кінські сили. Ними можна обробити 10 гектарів.

Мінітрактори перевозять на причепах до 1,5 т вантажів. Розвивають швидкість 20–25 км/год. Така техніка витрачає вдвічі менше палива, ніж звичайний трактор. Обробляє до 3 га поля на економному режимі. Витрачається не більш як літр солярки за годину роботи.

— Малі трактори прості й зручні. Обладнані датчиками температури двигуна, тиску мастильної системи. Коробка передач має шість швидкостей уперед і дві назад. Для профілактичного огляду техніки безкоштовно викликають фахівця, — каже Василь Кеба.

Замовити мінітрактор можна за телефоном 0 (67) 431 08 34. Фахівці підберуть найоптимальніший варіант на ваші кошти. Детальну інформацію дізнавайтеся в магазині фірми «Азимут» за адресою: м. Вінниця, вул. Брацлавська (колишня Островського), 69. vintractor.com.ua

Джерело: gazeta.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments