7.2 C
Киев
Понедельник, 8 ноября, 2021
додомуКМДАПодільський районНа Подолі відкрили незвичайну Алею поштових марок (фото)

На Подолі відкрили незвичайну Алею поштових марок (фото)


На Подолі відкрили незвичайну Алею поштових марок (фото)

8 жовтня виконувач обов’язків голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Віталій Волошкевич долучився до відкриття Алеї поштових марок. За ініціативи АТ «Укрпошти» та за підтримки міської влади в Україні вперше презентували Алею з поштових марок.

Експозицію Алеї поштових марок відкрили на Поштовій площі, неподалік від першої Поштової станції – пам’ятки архітектури. ЇЇ приурочили до відзначення 30-ї річниці Незалежності України.

«Навколо фонтану розмістили 30 марок загальнонаціональної та київської тематики, що зібрали найбільші світові нагороди філателії та прославили нашу державу далеко за її межами. Така експозиція існує лише в кількох містах світу, а відтепер і в столиці», — зазначив Віталій Волошкевич.

Довідково.

У всьому світі поштова марка – це не лише знак поштової оплати, а й потужний засіб популяризації національного надбання: світочів вітчизняної культури, науки, мистецтва, полотен талановитих художників, споруд відомих архітекторів, подій світового значення, геніальних відкриттів.Джерело: kyivcity.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments