-2.1 C
Киев
Четверг, 20 января, 2022
додомуМедицинаНідерланди послаблять обмеження, запроваджені у зв'язку з COVID-19 – останні новини

Нідерланди послаблять обмеження, запроваджені у зв’язку з COVID-19 – останні новиниКИЇВ. 13 січня. УНН. Коронавірусні обмеження в Нідерландах будуть ослаблені з суботи, незважаючи на нову хвилю Omicron. Про це пише УНН з посиланням на Reuters.

Деталі

Магазинам другорядної важливості, перукарням та спортивним залам буде дозволено відкритися для обмеженої кількості клієнтів. Студенти зможуть приступити до очного навчання в коледжах та університетах.

Бари, ресторани, театри, музеї та інші громадські місця залишаться зачиненими.

Уряд офіційно ухвалить рішення про зміни у п’ятницю.

Громадські місця, за винятком магазинів першої необхідності, були закриті з середини грудня, оскільки лікарні боролися з хвилею пацієнтів із COVID-19, викликаної штамом «Дельта».

З тих пір ситуація дещо покращилася, але очікується, що найближчими тижнями вона знову зміниться, оскільки кількість нових випадків підскочить до рекордного рівня, тому що Omicron став домінуючим варіантом в країні.

Поліпшення ситуації в лікарнях посилило тиск на уряд з метою ослаблення обмежень, особливо з боку власників магазинів у районах, близьких до кордонів Німеччини та Бельгії, які заявили, що клієнти відправляються за покупками за кордон.

Місцева влада на півдні та сході Нідерландів цього тижня заявила, що не втручатиметься, якщо магазини вирішать ігнорувати накази про закриття.

Джерело: www.unn.com.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments