6.9 C
Киев
Пятница, 19 ноября, 2021
додомуКМДАСвятошинський районПозачергове засідання громадської ради при Святошинській РДА пройшло в приміщенні райдержадміністрації (фото)

Позачергове засідання громадської ради при Святошинській РДА пройшло в приміщенні райдержадміністрації (фото)


Позачергове засідання громадської ради при Святошинській РДА пройшло в приміщенні райдержадміністрації (фото)

У сесійній залі адмінприміщення Святошинської РДА (просп. Перемоги, 97) відбулося позачергове засідання громадської ради при Святошинській РДА із залученням представників святошинської громади, на яке було запрошено очільника району Сергія Павловського та його заступника Олексія Мошковського, депутатів Київради Вікторію Муху, Георгія Ясинського, помічника народного депутата України Миколи Тищенка Андрія Пономаренка.

Засідання було скликано у зв’язку з резонансною в районі подією – продажем і зміною цільового призначення частини будівлі за адресою: просп. Перемоги, 112, що належить клубу «Бінго».

Слід зазначити, що святошинська громада знає це приміщення як місце проведення багатьох районних культурно-масових заходів: різноманітних фестивалів, конкурсів, благодійних концертів – тому занепокоєна подальшою долею зазначеного сценічного майданчика. У зв’язку з цим громадська рада при Святошинській РДА вирішила винести відповідне гостре для місцевої громади питання на широке публічне обговорення.Джерело: kyivcity.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments