0.7 C
Киев
Понедельник, 17 января, 2022
додомуВерховна радаРада сьогодні розгляне програму дій уряду та законопроект про референдум – останні...

Рада сьогодні розгляне програму дій уряду та законопроект про референдум – останні новиниКИЇВ. 18 червня. УНН. Верховна Рада України на сьогоднішньому засіданні планує розглянути доопрацьовану Програму дій уряду, а також законопроект 3612 про народовладдя через всеукраїнський референдум. Про це повідомляє УНН із посиланням на сьогоднішній порядок денний Ради.

Так, парламентарі планують розглянути проект постанови про Програму діяльності Кабінету міністрів України, а також проект постанови про звіт щодо виконання ЗУ “Про державний бюджет України на 2019 рік”.

Окрім того, сьогодні Рада планує розглянути законопроект №3612 про народовладдя через всеукраїнський референдум, №2182 про всеукраїнський референдум та №3177 про всеукраїнський та місцеві референдуми за народною ініціативою.

Також нардепи планують розглянути законопроект №3509 про внесення змін до ЗУ “Про державний бюджет на 2020 рік”, законопроект №2285-д про державне регулювання діяльності щодо організації азартних ігор, законопроект №3383 про внесення змін до законодавства щодо перебігу процесуальних строків під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України для запобігання поширенню коронавірусної хвороби.

Нагадаємо, профільний комітет ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку і містобудування підтримав законопроект №3612 про народовладдя через всеукраїнський референдум.Джерело: www.unn.com.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments