3.6 C
Киев
Вторник, 9 ноября, 2021
додомуВерховна радаРазумков розповів, чи буде українська вакцина від коронавірусу

Разумков розповів, чи буде українська вакцина від коронавірусу


Створити й виготовляти вакцину від коронавірусу в Україні коштує великих грошей. Фото: pixabay.com

Створити й виготовляти вакцину від коронавірусу в Україні коштує великих грошей.

Раніше лунали заяви про те, що у нас вже є напрацювання з вакцини, що вона незабаром з’явиться. Краще таких обіцянок не давати, і дочекатися, поки українські вчені її розроблять, потім вже про це говорити. Так вважає голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

«Я чую багато пропозиції щодо того – а давайте закупимо технології, давайте тут почнемо виробляти. Та давайте будемо відверті – шанси на те, що нам хтось цю технологію продасть у сьогоднішніх умовах дуже невеликі. Тому що будь-яка технологія сьогодні коштує великі-великі гроші. Сьогодні це політика, це економіка, геополітика, це можливість впливати, і від такого інструменту іноземний бізнес не зможе відмовитись», — сказав Разумков на каналі «Україна 24».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Противники вакцинації викрали вакцину — захищали пенсіонерів

Вважає, що зараз краще зосередитися на тих вакцинах, які вже існують. А якщо з’явиться українська вакцина – тоді в нас буде більше можливостей вакцинувати українських громадян.

«Чекати лише цього варіанту точно не варто, зараз ми маємо зайнятися пошуком тих вакцин, які вже є у світі. Але також ми повинні врахувати, що ці вакцини повинні максимально відповідати стандартам безпеки, які ми могли б гарантувати нашим громадянам», — сказав він.

Президент Володимир Зеленський підписав указ, яким увів у дію рішення РНБО щодо Національного плану вакцинопрофілактики від Covid-19 до кінця 2021 року. Згідно з ним, Кабмін впродовж 7 днів має розробити та затвердити Національний плану вакцинації проти коронавірусу. Зокрема, мають встановити мінімальну щомісячну кількість щеплень, визначити джерела та строки постачання антиковідних вакцин.

Джерело: gazeta.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments