6 C
Киев
Вторник, 19 октября, 2021
додомуКМДАСвятошинський районРятувальники навчили школярів основам безпеки життєдіяльності (фото)

Рятувальники навчили школярів основам безпеки життєдіяльності (фото)


Рятувальники навчили школярів основам безпеки життєдіяльності (фото)

17 березня рятувальники Голосіївського та Святошинського районів завітали до учнів столичних шкіл із показовим виступом та демонстрацією пожежно-рятувального спорядження.

Такі заходи сприяють формуванню у дітей позитивної думки про службу порятунку, а головне – є профілактикою виникнення пожеж від дитячих пустощів. Пізнаючи робочі будні рятувальників та розуміючи, що значить бути справжнім героєм, у дітей закріплюються знання та формуються навички щодо дотримання правил пожежної безпеки.

Рятувальники провели пізнавальну лекцію на тему дитячого травматизму та діям під час виникнення надзвичайної ситуації або пожежі, нагадали присутнім правила пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності. Особлива увага акцентувалася на дотриманні правил належної поведінки у поводженні з відкритим вогнем, правилам пожежної безпеки у побуті а також при виявленні підозрілих чи вибухонебезпечних предметів. Загалом, впродовж заходу учні мали змогу ознайомитись з роботою пожежних-рятувальників та отримали нову, важливу, інформацію, яка допоможе на випадок виникнення надзвичайної ситуації.

Теоретичне і практичне навчання навичкам поведінки в надзвичайній ситуації, демонстрація пожежної техніки та обладнання, навчання користуватися первинними засобами пожежогасіння, а головне – ліквідація умовної пожежі – все це подарувало малечі незабутнє враження та шалені емоції.Джерело: kyivcity.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments