18.7 C
Киев
Вторник, 9 августа, 2022
додомуКМДАСвятошинський районСьогодні в ЦК «Святошин» проведено інструктивне заняття з підготовки населення до дій...

Сьогодні в ЦК «Святошин» проведено інструктивне заняття з підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях соціального та воєнного характеру (фото)


Сьогодні в ЦК «Святошин» проведено інструктивне заняття з підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях соціального та воєнного характеру (фото)

23 лютого 2022 року завідувач навчально-консультаційного пункту (міжрайонного) Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва Ігор Цитлес провів з мешканцями Святошинського району заняття з питань цивільного захисту на тему «Дії населення у разі загрози або виникнення надзвичайної ситуації соціального та воєнного характеру».

У заході взяли участь представники Святошинського РУ ГУ ДСНС України в м. Києві та відділу з питань цивільного захисту Святошинської РДА.

Присутнім були надані рекомендації стосовно дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, а саме: дії за сигналом «Увага всім», що повинна містити тривожна валіза, інформація про захисні споруди цивільного захисту та порядок і правила їх використання, порядок здійснення евакуації працівників і населення, про поведінку в умовах терористичного акту, а також правил протипожежної безпеки у побуті.

По завершенню заняття присутнім були вручено пам’ятку «Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій», підготовлену Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва спільно з Департаментом муніципальної безпеки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

 

Джерело: відділ з питань цивільного захисту Святошинської райдержадміністрації.Джерело: kyivcity.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments