6 C
Киев
Вторник, 19 октября, 2021
додомуПравочинство і злочинСтрілянина у Броварах: охоронним фірмам скасували ліцензію

Стрілянина у Броварах: охоронним фірмам скасували ліцензію


У стрілянині брали участь охоронні фірми. Фото: Національна поліція

МВС на прохання слідчих Нацполіції, анулювало ліцензії чотирьох охоронних фірм.

Їхні працівники були учасниками стрілянини в Броварах, передає пресслужба МВС.

«Слідчі Національної поліції, в рамках розслідування кримінальних проваджень щодо стрілянини у Броварах, звернулися до Міністерства внутрішніх справ для проведення перевірки діяльності чотирьох столичних охоронних фірм, працівники яких, за інформацією досудового розслідування, є учасниками стрілянини у Київській області. Наказами Міністерства від 5 червня 2020 повністю анульовано ліцензії на провадження охоронної діяльності: ТОВ Профохорона, ТОВ «Охоронна група «Київ-центр», ТОВ «ДВ-Сек’юріті», ТОВ «Охоронна група «Форт-3», — зазначив заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Гончаров.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розбірки в Броварах: відстороненому керівнику знайшли нову посаду

Працівників вказаних охоронних фірм неодноразово залучали до участі у масових заходах, де застосовувались незаконні дії.

Вранці 29 травня у житловому кварталі Броварів на Київщині сталася стрілянина між 2 угрупованнями через перерозподіл потоку пасажирських перевезень. Внаслідок конфлікту постраждали 3 людини, 2 із них із вогнепальними пораненнями забрали до лікарні. За даними МВС, у конфлікті взяли участь понад 100 осіб. Один автобус із озброєними людьми приїхав із Вінниці, інша група 3 мікроавтобусами прибула з Києва.

Джерело: gazeta.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments