-4.6 C
Киев
Среда, 17 ноября, 2021
додомуКМДАОболонський районВ Оболонській районній філії Київського міського центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій

В Оболонській районній філії Київського міського центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій


В Оболонській районній філії Київського міського центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій

В Оболонській районній філії Київського міського центру зайнятості 04 грудня 2020 року відбувся онлайн захід (міні-ярмарок вакансій) для осіб з інвалідністю за участю навчального закладу Державної реабілітаційної установи «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю»  та ТД ПрАТ «АК «КИЇВВОДОКАНАЛ».

Цей захід приурочено до відзначення Міжнародного Дня людей з інвалідністю (03.12.2020 р.), який покликаний привернути увагу до осіб з особливими потребами та сприяти вирішенню проблемних питань з підвищення конкурентоспроможності на ринку праці та забезпечення інклюзії і рівності в суспільстві цієї вразливої категорії населення.

Компанія КИЇВВОДОКАНАЛ більше 145 років на службі у киян. Представник роботодавця ТД ПрАТ «АК «КИЇВВОДОКАНАЛ» провідний фахівець з питань зайнятості відділу по роботі з персоналом Ольга Лозова ознайомила учасників онлайн заходу про діяльність компанії та детально розповіла про актуальні вакансії для осіб з інвалідністю: водій автотранспортних засобів, слюсар-ремонтник.

Наступний учасник онлайн заходу представник Всеукраїнського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю, заступник директора з навчально-виховної роботи Володимир Аніщенко розповів про діяльність центру, яка направлена на надання медичної, соціальної, психологічної та професійної реабілітації.

Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю створено наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 23.07.2001 №309 на виконання Указу Президента України від 23.05.2001 №335 «Про Всеукраїнський центр професійної реабілітації інвалідів» та Національної програми професійної реабілітації та зайнятості осіб з обмеженими фізичними можливостями. Офіційне відкриття Центру відбулось 3 грудня 2001 року в Міжнародний день людей з інвалідністю.

Центр є провідною державною соціальною установою з професійної реабілітації інвалідів, підвищення кваліфікації фахівців з питань професійної реабілітації інвалідів, розроблення та впровадження передових методик та технологій професійної реабілітації інвалідів.

Центр має сучасну навчально-методичну та матеріально-технічну бази.

Серед випускників Центру є: паралімпійські чемпіони та чемпіони світу, підприємці, народні майстри України, громадські діячі, яскраві та талановиті особистості.

Медична частина є одним із провідних підрозділів Державної реабілітаційної установи «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю». До основних форм проведення заходів з медичної реабілітації в Центрі відносяться: фізіотерапевтичне лікування, водолікування, гідрокінезотерапія, помірна та помірно-тренувальна лікувальна фізична культура (кінезотерапія), масаж, ароматерапія.

Також в Центрі приділяють багато уваги заходам психологічної реабілітації. Проводиться індивідуальна та групова робота зі слухачами, спрямована на вирішення слухачами психологічних проблем та набуття необхідних навичок; ефективну адаптацію до умов навчання тощо.

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» знаходиться в мальовничій лісній місцевості за адресою: 07352, урочище «Туровча лісова-2», с. Лютіж, Вишгородський район, Київська область.

До участі у заходу долучилось 11 осіб з числа безробітних Оболонської районної філії КМЦЗ, які отримали вичерпну і детальну інформацію.

За інформацією центру зайнятості

 

 Джерело: kyivcity.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments