0.7 C
Киев
Понедельник, 17 января, 2022
додомуТочка зоруВіталій Кличко: Друзі! Прошу не робити з ялівця слона:) Каштани на Хрещатику...

Віталій Кличко: Друзі! Прошу не робити з ялівця слона:) Каштани на Хрещатику ростимуть! Днями в…

Друзі! Прошу не робити з ялівця слона:) Каштани на Хрещатику ростимуть!

Днями вздовж частини Хрещатика висадили ялівець – там, де на цей момент не було дерев. Підкреслю: таке рішення – тимчасове.

?Наступного року ми плануємо реконструкцію Хрещатика. Її не робили багато років, тільки оновлювали асфальт. Тому цього року висаджувати крупномірні дерева не мало сенсу. А ялівець перед початком ремонту пересадять у парки та сквери міста. Каштани ж пересаджувати не рекомендують. Тому перед реконструкцією їх поки і не висаджували на головній вулиці.

Ми враховуємо попередній досвід. Бо під час масштабної реконструкції Хрещатика у 1998 році звузили широку бульварну частину вулиці. І каштани опинилися впритул до дороги.

?На Хрещатику — великий трафік і висока загазованість повітря. А суміш, якою посипають дороги взимку, також негативно впливає на дерева. Вони слабнуть і хворіють. Щоб уникнути цього, під час реконструкції розширять бульварну зелену зону, облаштують стаціонарну систему поливу, лунки дерев будуть захищені від потрапляння реагентів. Тобто ми створимо умови, щоб у кожній лунці — а їх від Бессарабської до Європейської площі 249 – росли, а не чахли, дерева.

Будемо шукати витривалі сорти. Каштани на Хрещатику будуть!Джерело:
facebook.com/merkieva

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments