7.2 C
Киев
Понедельник, 8 ноября, 2021
додомуТочка зоруВіталій Кличко: Друзі! Сьогодні відвідав столичне підприємство "Київмедспецтранс" і пр...

Віталій Кличко: Друзі! Сьогодні відвідав столичне підприємство "Київмедспецтранс" і пр…

Друзі! Сьогодні відвідав столичне підприємство "Київмедспецтранс" і привітав його працівників із Днем автомобіліста і дорожника України, який вони відначатимуть днями.

На сьогодні «Київмедспецтранс» є найбільшою автотранспортною організацією України, що використовує спеціальний медичний автотранспорт. Підприємство обслуговує цілодобово 22 відділеня Центру екстреної медичної допомоги та закладів охорони здоров’я столиці. «Київмедспецтранс» має в автопарку 641 одиницю спеціалізованих автомобілів. Більшість авто – це карети швидкої допомоги, які відповідають всім необхідним медичним та технічним стандартам.

Тільки за 9 місяців цього року водії "Київмедспецтрансу" здійснили понад 400 тисяч виїздів за медичними викликами. Всі водії екстреної медичної допомоги «Київмедспецтрансу» задіяні в перевезенні хворих на коронавірус. При цьому не було жодного випадку щодо ненадання карети київської швидкої при такій кількості звернень мешканців міста. На сьогодні 166 бригад столичної швидкої працюють вдень та 140 – вночі.


Джерело:
facebook.com/merkieva

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments