0.7 C
Киев
Понедельник, 17 января, 2022
додомуКМДАВолодимир Бондаренко: Кияни можуть долучитися до обговорення реконструкції дорожньо-транспортної інфраструктури на площі...

Володимир Бондаренко: Кияни можуть долучитися до обговорення реконструкції дорожньо-транспортної інфраструктури на площі Перемоги


Кияни можуть надавати свої пропозиції щодо реконструкції дорожньо-транспортної інфраструктури на площі Перемоги до 3 грудня поточного року. Збирає пропозиції Центр організації дорожнього руху.

За словами заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, необхідно унеможливити випадки дорожньо-транспортних пригод, підвищити безпеку пішоходів й велосипедистів, а також покращити ефективність та надійність міського транспорту в цілому.

«Необхідно ліквідовувати найнебезпечніші місця концентрації ДТП та підвищувати безпеку на перехрестях. Потрібно модернізовувати світлофори із додаванням фаз для пішоходів, а також облаштовувати острівці безпеки та інші місця захисту пішоходів. Паралельно важливо виділяти велосипедні смуги, пішохідні доріжки та усувати перепони на автошляхах. Місто має бути безпечним для всіх учасників дорожньо-транспортного руху», – зазначив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради додав, що реконструкція дорожньо-транспортної інфраструктури на площі Перемоги запланована в межах проєкту «Підвищення безпеки автомобільних доріг у містах України» від Європейського інвестиційного банку та Європейського банку реконструкції та розвитку.

Наявні пропозиції можна переглянути за посиланням.

Кияни можуть взяти участь в опитуванні за посиланням.Джерело: kyivcity.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments