-1.9 C
Киев
Четверг, 20 января, 2022
додомуКМДАДарницький районВячеслав Непоп: Необхідно забезпечити належне функціонування житлових будинків на вул. Харченка

Вячеслав Непоп: Необхідно забезпечити належне функціонування житлових будинків на вул. Харченка


Вячеслав Непоп: Необхідно забезпечити належне функціонування житлових будинків на вул. Харченка

Житловим будинкам на вул. Євгенія Харченка, 47-А, 47-Б, 47-В у мікрорайоні Бортничі необхідно забезпечити належне функціонування, зокрема, підключити їх до інженерних мереж за постійною схемою. Про це заявив заступник голови КМДА Вячеслав Непоп під час виїзної наради з питань добудови житлових будинків на зазначеній вулиці.
«Крім того, у будинках необхідно забезпечити належне теплопостачання. Люди мають із комфортом увійти в опалювальний сезон 2020-2021 років», – зазначив заступник голови КМДА.
За словами Вячеслава Непопа, для того, щоб підключити будинки до мереж електро- та водопостачання за постійною схемою Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації як замовнику необхідно забезпечити комплекс заходів щодо належного фінансування робіт із завершення будівництва та введення в експлуатацію першої черги комплексу споруд гідровузла на вул. Дяченка.
Також Вячеслав Непоп надав доручення Дарницькій РДА організувати презентацію та обговорити проект будівництва нової секції на земельній ділянці площею 0,96 га, аби врахувати різні думки та пропозиції щодо завершення будівництва житлових будинків на вул. Євгенія Харченка, 47-А, 47-Б, 47-В.Джерело: kyivcity.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments