5.2 C
Киев
Понедельник, 15 ноября, 2021
додомуЖитлово-комунальні тарифиЗарплата лікарів екстреної допомоги стане вищою

Зарплата лікарів екстреної допомоги стане вищою


У 2021 році запровадять індикатори якості роботи «екстренки». Фото: unsplash

Міністерство охорони здоров’я при формуванні бюджету на 2021 рік заклало підвищення зарплат лікарям екстреної медичної допомоги до 22 тис. грн.

Зі слів міністра охорони здоров’я Максима Степанова, тариф надання такого виду медичних послуг залежить від кількості населення в регіоні. Зараз він становить 164 грн на людину.

«На наступний рік ми запропонували, щоб тариф становив 412 грн. Ми врахували підвищення зарплат. Зарплата лікаря, за нашими розрахунками, повинна становити близько 21-22 тис. грн, водія «швидкої» – не менше 12 тис. грн. Крім цього, в кошти заклали весь перелік ліків», – цитує Степанова Finance.ua.

За словами міністра, в 2021 році запровадять індикатори якості роботи «екстренки»: час доїзду, маршрутизацію пацієнта.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чоловік напав на бригаду «швидкої»

«Зараз в Україні вчасно приїжджають до пацієнта тільки в 31% випадків, в наступному році ми розраховуємо на 60%, у 2022 – 75%, в 2023 – не менше 85%. Маємо план реформування екстреної медичної допомоги. Якщо індикатори якості не будуть виконуватися, то є відповідні знижуючі коефіцієнти», – сказав міністр.

«Медичних працівників швидкої допомоги включено до переліку медичних спеціальностей, яким буде збільшено оклади втричі. Фельдшери та водії «швидкої» так само, як і лікарі, отримають відповідні надбавки», — повідомив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов у квітні цього року.

Джерело: gazeta.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments