-1.3 C
Киев
Понедельник, 17 января, 2022
додомуКМДАДеснянський районДля інститутів громадянського суспільства запустили електронну платформу в столиці

Для інститутів громадянського суспільства запустили електронну платформу в столиці


Для інститутів громадянського суспільства запустили електронну платформу в столиці

 

До уваги інститутів громадянського суспільства Деснянського району!

Друзі, карантинні обмеження залишаються досить жорсткими для роботи офлайн.

Але ми розуміємо, що в цей час викликів для громадянського суспільства ми не можемо займати очікувальну позицію. Влада міста займає проактивну позицію, тому ми робимо крок на зустріч громадськості, крок, що, переконані, підсилить міжгалузеву співпрацю.

Відкритий громадський простір починає працювати в новому режимі. Для вашої зручності, ми розробили спрощені процедури реєстрації заходів інститутів громадянського суспільства на веб-порталі – www.vcentri.com.

Запрошуємо скористатися можливостями Хабу представників/ниць спільнот, діяльність яких тісно пов’язана з реалізацією пріоритетних міських політик.

У Хабі ми забезпечили рівний доступ та інклюзивність, облаштували функційні приміщення з технічним обладнанням, а також передбачили можливості отримання необхідних для ефективної роботи ІГС консультацій правника та бухгалтера.

Усе, що ми потребуємо – аби цей спільний простір використовувався з дотриманням простих правил користування – https://vcentri.com/rules, що, переконані, стане запорукою спільного успіху та збільшення різного роду можливостей для проактивних містян.

Наша спільна мета – столиця, яка відкрита до діалогу та комунікацій.

Будь в Центрі подій!

N.B.: «VCENTRI HUB» доступний до користування лише зареєстрованими на веб-порталі vcentri.com інститутами громадянського суспільства.

Відео – https://www.facebook.com/cpci.kyiv/videos/285256232979871.Джерело: kyivcity.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments