4.8 C
Киев
Воскресенье, 7 ноября, 2021
додомуКМДАОболонський районУ Києві СБУ провела навчання з попередження терактів на державному об’єкті (відео)

У Києві СБУ провела навчання з попередження терактів на державному об’єкті (відео)


У Києві СБУ провела навчання з попередження терактів на державному об’єкті (відео)

Координаційна група Антитерористичного центру при Головному управлінні СБУ у місті Києві та Київській області провела планове спеціальне тренування з антитерористичної тематики на території Дніпровського районного суду столиці. 

У заходах, які відбулися 26.09.2020, взяли участь підрозділи центрального та регіонального підрозділів СБУ, Служби судової охорони та Національної поліції.

Суб’єкти боротьби з тероризмом відпрацювали окремі елементи міжвідомчої взаємодії в умовах ймовірної диверсійної та терористичної загроз на державному об’єкті, бойове залагодження сил та засобів.

За легендою навчань «терористи» захопили будівлю суду та висунули політичні умови. Силовики провели комплекс оперативно-розшукових, контррозвідувальних та фільтраційних заходів та знешкодили умовних «терористів».

Керівництво оперативного штабу управління антитерористичною операцією, створеного за умовами навчань, детально проаналізувало кожну фазу спецоперації, відзначивши ефективність задіяних сил і засобів.

Також представникам задіяних суб`єктів боротьби із тероризмом були надані додаткові рекомендації щодо підвищення рівня готовності із протидії терористичним загрозам.

ssu.gov.ua

 

 

 
 Джерело: kyivcity.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments