6.6 C
Киев
Воскресенье, 7 ноября, 2021
додомуКМДАОболонський районВіталій Кличко: Заклади позашкільної освіти працюють у столиці в звичайному режимі

Віталій Кличко: Заклади позашкільної освіти працюють у столиці в звичайному режимі


Віталій Кличко: Заклади позашкільної освіти працюють у столиці в звичайному режимі

Заклади позашкільної освіти столиці влітку працюватимуть у звичайному режимі. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.

«Всі заклади позашкільної освіти міста працюють протягом червня згідно зі своїм графіком роботи. Для дітей, окрім гуртків, організували різні цікаві заходи – із дотриманням усіх карантинних норм. Нагадаю, що 42 заклади позашкільної освіти Києва відвідують майже 80 тисяч дітей», – повідомив Віталій Кличко.

Він зазначив, що, на жаль, як і минулого року, через пандемію під час літніх канікул у Києві не працюватимуть пришкільні табори.

«У звичайному режимі продовжують працювати дитячі садочки. На сьогодні через виявлені випадки вірусу, тимчасово закриті 12 груп у 12 садках. Один садочок – у Шевченківському районі – через захворювання вихователів зачинили на карантин. Також на планові ремонти тимчасово закрили 7 дитсадків. Дітей перевели у садочки, що розташовані поруч. Наповненість дітей у дитячих садках міста – понад 46 відсотків», – сказав Віталій Кличко.

kyivcity.gov.uaДжерело: kyivcity.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments