18.7 C
Киев
Вторник, 9 августа, 2022
додомуКМДААнонсиПроект «Світло безпеки» від «FutureLab Ukraine»

Проект «Світло безпеки» від «FutureLab Ukraine»

В День захисту дітей організація «FutureLab Ukraine» отримала можливість презентувати проект з безпеки дітей «Світло безпеки», що є переможцем конкурсу «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада» Департаменту суспільних комунікацій Київської міської державної адміністрації. Захід відбувся під час свята «Поліція часу», що було проведене на Софіївській площі за ініціативи Поліції міста Києва.

Проект «Світло безпеки» є кампанією превентивного характеру, яка передбачає проведення інформаційно-просвітницького онлайн-тесту з інформування щодо безпечної поведінки юних киян на вулиці, в тому числі в темний час доби, при перебуванні їх на дорозі; та видачі призів переможцям – елементів одягу, що світятся вночі.

Завдяки заходу 01 червня 2021 року «Поліція часу» більше ніж 300 дітей пройшли тест, нажаль не всі отримали високий бал, але стимул отримати приз — світлоповертальні аксесуари — заохочував відпрацювати знання. У 2021 році наша огранізація продовжуватиме просвітницьку кампанію в з питань безпеки на дорозі, і візьме участь у Форумах розвитку громадянського суспільства, що проводитимуться в різних районах м. Києва за підтримки Департаменту суспільних комунікацій Київської міської державної адміністрації.


«За підтримки Громадської Ради м. Києва та Департаменту суспільних комунікацій, поліції столиці, а також і власним коштом, реалізували безпековий проєкт, — розповідає координаторка проєкту „Ф’ючелаб Юкрейн“ Тетяна Галюк. — ми зробили дуже круту кампанію.

За основу взяли найкращий європейський досвід — данський. На жаль, не кожен в Україні знає про вимогу закону використовувати в темний час доби світлоповертальні елементи в одязі. Навіть під час прогулянок з домашніми тваринами. Водночас за кордоном це дуже популярно і тамтешнє законодавство вимагає використовувати такі елементи в одязі. Оскільки у нас такої практики немає, тому вирішили її розвивати.

Проводимо для школярів спеціальні заняття, а тепер також створили тест. Тест складається з 12 запитань — діти проходять його та покращують свої знання», – зазначила голова ГО «FutureLab Ukrainе »

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments