17.4 C
Киев
Суббота, 21 мая, 2022
додомуСуспільство​Відкриті звернення представників інститутів громадянського суспільства в місті Києві до Президента України...

Відкриті звернення представників інститутів громадянського суспільства в місті Києві до Президента України Володимира Зеленського

В столиці з 2010 року відсутнє місцеве самоврядування. Районні ради не функціонують з ініціативи Януковича, який запровадив свою реформу централізації і скасував районні ради в Києві.

В 2015 році районні ради були знову утворені рішенням Київської міської ради.

Але згодом розвинулася детективна історія децентралізації по-київськи. Районні ради утворені, але вибори до них заблоковані.

Ми неодноразово в минулих випусках «Київ.org» розповідали про тривалу боротьбу за відновлення районних рад в столиці. Наш читач знає, як Київрада багато раз маніпулятивно під час пленарних засідань саботувала стратегічну ініціативу Громадської ради при КМДА щодо відновлення місцевого самоврядування в Києві.

Оскільки не йдеться про утворення районних рад, а тільки про розблокування виборів до них, кияни пропонували депутатам Київради звернутися до ЦВК з вимогою призначити конкретну дату виборів до райрад в столиці. Під різними приводами відповідний Проект рішення провалювала саме Фракція БПП «Солідарність». Всі інші фракції та депутатські групи своїми голосами, а не лише на словах, підтримали місцеву ініціативу громади Києва щодо поновлення місцевого самоврядування, та голосів без провладної більшості, звичайно, не вистачало. Закон і бажання виборців не стали аргументами для тих провладних депутатів, які, лякаючи людей розбалансуванням системи управління, насправді прагнуть не випустити ключові ресурси зі своїх рук.

Як крик відчаю – Відкриті звернення представників інститутів громадянського суспільства (ІГС) в місті Києві до гаранта Конституції України. Звернення ІГС відбулися від імені Громадської ради при Київській міській державній адміністрації, а також від імені Координаційного комітету Громадських рад при державних адміністраціях у місті Києві, до якого входять і міська Громадська рада, і всі районні Громадські ради столиці.

1 коментар

  1. Поддерживаю. Хорошее правильное дело. Но и Кличко и депутаты Киевсовета будут препятствовать. Им не выгодно. Сами хотят все дерибанить……

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments