17.4 C
Киев
Суббота, 21 мая, 2022
додомуКиївщинаУСТАНОВЧІ ЗБОРИ ПО ФОРМУВАННЮ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ МІНІСТЕРСТВІ ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ВІДБУДУТЬСЯ...

УСТАНОВЧІ ЗБОРИ ПО ФОРМУВАННЮ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ МІНІСТЕРСТВІ ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ВІДБУДУТЬСЯ 18 ЖОВТНЯ

30 серпня 2019 року Міністерством юстиції України було повідомлено, що у зв’язку із закінченням строку повноважень чинного складу Громадської ради при Міністерстві юстиції України Ініціативною групою з формування складу Громадської ради при Міністерстві юстиції України, утвореною наказом Міністерства юстиції України від 14 серпня 2019 від № 3138/7 (далі – Ініціативна група), розпочато приймання заяв від інститутів громадянського суспільства, представники яких делегуються для участі в установчих зборах по формуванню складу громадської ради у 2019.


На виконання пунктів 6, 7 і 9 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 (далі – Типове положення), Міністерство повідомляє, що новий склад Громадської ради при Міністерстві юстиції України буде формуватися 18 жовтня 2019 року шляхом рейтингового голосування на установчих зборах за представників, які будуть внесені громадськими об’єднаннями, релігійними, благодійними організаціями, творчими спілками, професійними спілками та їх об’єднаннями, асоціаціями, організаціями роботодавців та їх об’єднаннями, засобами масової інформації (далі – інститути громадянського суспільства), та які будуть особисто присутні на зазначених зборах.
Керуючись абзацом другим пункту 7 Типового положення, ініціативна група з формування складу Громадської ради при Міністерстві юстиції України (наказ Міністерства юстиції України від 14.08.2019 від № 3138/7) визначила, що кількісний склад громадської ради, який буде обиратися на установчих зборах з формування складу громадської ради, становить 35 осіб (протокол засідання від 16.01.2019 № 01).
Орієнтовне місце проведення установчих зборів: м. Київ, пров. Рильський, буд. 8-А (вхід через арку), зала засідань, 3 поверх.
Початок установчих зборів: об 11.00 годині. Реєстрація: з 09:30 год по 11:00 год.
Також інформуємо, що приймання заяв та документів, що додаються до них, від інститутів громадянського суспільства здійснюватиметься ініціативною групою з 02 до 18 вересня 2019 року, оскільки, відповідно до абзацу дванадцятого пункту 10 Типового положення, приймання заяв для участі в установчих зборах завершується за 30 календарних днів до дати їх проведення.
Заяви інститутів громадянського суспільства та делегованих ними представників разом з іншими документами прийматимуться з урахуванням вимог Типового положення та Порядку подання заяв інститутами громадянського суспільства для участі в установчих зборах з формування складу Громадської ради при Міністерстві юстиції України у 2019 році, затвердженого ініціативною групою (протокол засідання від 22.08.2019 № 02).
Іншу інформацію, що стосується підготовки та проведення установчих зборів, розміщено на офіційному вебсайті Міністерства юстиції України у вкладенні «Інформація ініціативної групи у 2019 році» позиції «Діяльність Ініціативної групи з формування складу Громадської ради при Міністерстві юстиції України у 2019 році» підрубрики «Ініціативна група з підготовки Установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Міністерстві юстиції» рубрики «Громадська рада при Міністерстві юстиції України» (https://minjust.gov.ua/m/diyalnist-initsiativnoi-grupi-z-formuvannya-skladu-gromadskoi-radi-pri-ministerstvi-yustitsii-ukraini-u-2019-rotsi), а саме:
вимоги до інститутів громадянського суспільства та кандидатів, яких вони делегують до складу громадської ради, а також перелік документів, які необхідно подати кандидатам разом із заявою для участі в установчих зборах;
порядок подання заяв інститутами громадянського суспільства для участі в установчих зборах з формування складу Громадської ради при Міністерстві юстиції України у 2019 році;
зразки документів до Порядку подання заяв інститутами громадянського суспільства для участі в установчих зборах з формування складу Громадської ради при Міністерстві юстиції України у 2019 році;
порядок проведення установчих зборів з формування Громадської ради при Міністерстві юстиції України шляхом рейтингового голосування;
відомості про персональний склад Ініціативної групи з формування складу Громадської ради при Міністерстві юстиції України https://minjust.gov.ua/m/sklad-initsiativnoi-grupi-u-2019-rotsi.
Відповідальні особи за прийом документів:
Гуріна Світлана Михайлівна, головний спеціаліст відділу взаємодії з територіальними органами юстиції та громадськими організаціями Департаменту взаємодії з органами державної влади Мін’юсту;
Клижка Микола Дмитрович, головний спеціаліст відділу взаємодії з територіальними органами юстиції та громадськими організаціями Департаменту взаємодії з органами державної влади Мін’юсту.
E-mail: initiativegroup2019gr@minjust.gov.ua.
Телефон для довідок: (044) 481 05 22 та 271 15 55.


Гончарук Василь Віталійович
Київ.org
Учился в Киевском Национальном Университете им. Т.Г. Шевченко на кафедре "Международные отношения" С 2008 года работает внештатным корреспондентах в более чем 20 общеукраинских изданиях. Тематики статей: политика, государство, экономика.

2 КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments