14.8 C
Киев
Суббота, 28 мая, 2022
додомуПравочинство і злочинВрятували честь поліцейського мундиру офіцера Супряги

Врятували честь поліцейського мундиру офіцера Супряги

Продовження історії. Початок читайте в минулому випуску «Київ.org»

В минулому випуску газети «Київ. org» в статті «Офіцер поліції охорони Супряга – пособник рейдерів?» ми розповідали , як в середу, 3 квітня, близько 17:15 групою невстановлених осіб бандитської зовнішності, за віком на вигляд від 40 років і вище відбулося рейдерське захоплення будинку № 2 в Садівничому товаристві «Берізка-1» в Бориспільському районі Київської області. Саме в цей час сторож натискав тривожну кнопку, але наряд ДСО (Державної служби охорони), тобто Наряд поліції охорони (НПО) не приїхав. Ми обіцяли, що поки йде попереднє слідство – будемо відстежувати розвиток подій та інформувати громадськість і правоохоронні органи.

Знайомимо читачів, яким чином відреагувало на даний злочин Управління поліції охорони (УПО) в Київській області Національної поліції України.

Було проведено службове розслідування. Управління з цього приводу видало наказ за номером 2780 від 16.05.2019 року «Про факт порушення службової дисципліни окремими працівниками Бориспільського МВ УПО Київської області та покарання винних». З цього наказу бачимо, що поліцейські думають більше не над покращенням своєї роботи, а над тим, як рятувати честь мундиру. Так, офіцер поліції, начальник Державної служби охорони Супряга Олександр Васильович, котрий не проконтролював і не вжив достатніх заходів для правильного оформлення службових документів, котрий особисто надав вказівку не виїжджати Наряду поліції охорони на об’єкт, на якому спрацювала тривожна кнопка під час його рейдерського захоплення, – отримав лише зауваження.

В той же час поліціянти знайшли серед своїх «цапа відбувайла», підлеглого О.В. Супряги, інженера технічної охорони Бориспільського міжрайонного відділу (МВ) УПО в Київській області З.Л. Попову, якій винесли догану і матеріальне покарання тільки за те, що вона, начебто, винна у відсутності внутрішнього службового наказу, який і не хотів підписувати той же самий начальник О.В. Супряга.

Вважаємо питання закритим в частині визнання своєї провини поліціянтами охорони за неякісну службу. Але виникло інше риторичне запитання: чи все нормально у керівництва Управління поліції охорони в Київській області з оцінками ступеню провини і відповідальності тих чи інших осіб?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments