14 C
Киев
Пятница, 5 июня, 2020
Домой Суспільство​ Громадська рада при Київській міській державній адміністрації провела своє перше робоче засідання

Громадська рада при Київській міській державній адміністрації провела своє перше робоче засідання

17 вересня 2019 року о 13:00 (вул. Хрещатик, 36, кімн.514) відбулося продовження першого засідання Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) з наступним порядком денним:

  1. Про обрання керівного складу Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації).
  2. Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації).
  3. Про планування роботи Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації).
  4. Про підготовку зустрічі Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) з керівництвом Київської міської державної адміністрації.

Головою Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради обрано Назаренка Богдана Станіславовича. У своєму виступі він, зокрема, зазначив, що сподівається на дієву та активну новообрану Громадськуї раду, яка відіграватиме значну роль в налагодженні плідного діалогу та співпраці між столичною владою та громадськістю м. Києва.

Його першим заступником обрано Павленка Анатолія Микитовича, а заступником — Аракеляна Артура Олександровича. Секретарем Громадської ради обрано Селюк Ірину Миколаївну. Протягом тижня будуть проведені організаційні засідання комітетів Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації).


На першому засіданні новообраної Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації),незважаючи на насичений порядок денний, встигли виконати програму максимум.

Обговорили найнагальніші проблеми столиці, вносили пропозиції щодо удосконалення діяльності адміністрації та її структурних підрозділів,опрацювали плани щодо залучення до роботи громадської ради працівників структурних підрозділів адміністрації, органів місцевого самоврядування, представників вітчизняних експертних і наукових організацій, підприємств, установ та організацій (за згодою їх керівників), а також окремих фахівців. Наголосили на тому, що новообрана Громадська рада інформує адміністрацію та громадськість про свою роботу шляхом розміщення на офіційному веб-сайті адміністрації та оприлюднення в інший прийнятний спосіб матеріалів про установчі документи, план роботи, керівний склад, прийняті рішення, протоколи засідань, щорічні звіти про свою роботу. В цій громадській раді зібрались небайдужі люди з активною життєвою позицією, які мають сили, час, а головне –бажання змін на краще в нашому рідному місті Києві і це дає натхнення та віру в довгоочікуване світле Європейське майбутнє. Новостворена Громадська рада при Київській міській державній адміністрації є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі киян в управлінні державними справами в столиці, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії Київської міської державної адміністрації з громадськістю столиці України та врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики в місті Києві. ГР відкрита для співпраці та закликає до приєднання ,бо роботи дуже багато,а ціль у нас одна — перетворити Україну на сильну та процвітаючу державу, а Київ — на справжню європейську столицю!

Київ.org
Учился в Киевском Национальном Университете им. Т.Г. Шевченко на кафедре "Международные отношения" С 2008 года работает внештатным корреспондентах в более чем 20 общеукраинских изданиях. Тематики статей: политика, государство, экономика.

5 КОММЕНТАРИИ

  1. Важко щось конкретне сказати про ефективність роботи громадських рад при державних адміністраціях, адже реального позитивного впливу на прийняття ключових рішень вони не мають. Сама ідея була непогана, але реального залучення громадськості до роботи державних адміністрацій не відбулося і вони стали механізмом «прикриття» дій чиновників «думкою громадськості» та створення вигляду «народовладдя» після знищення районних рад у Києві. Причин декілька. Серед них і непрозорий механізм формування громадських рад «відпрацьований» місцевими чиновниками для «обрання» потрібного їм складу громадської ради при тій чи іншій державній адміністрації, і небажання багатьох членів громадських рад елементарно йти проти позиції чиновництва. і багато інших чинників, що зробили в принципі непогану задумку ширмою для прикриття низького рівня роботи районних державних в місті Києві адміністрацій та Київської міської державної адміністрації. Нажаль, замість вирішення проблеми громадські ради часто самі стають проблемою. На мій погляд, для покращення ситуації потрібний комплексний державний підхід. Але радикально ситуацію в Києві виправить не покращення роботи громадських рад, а реальне відновлення місцевого самоврядування шляхом відновлення райрад та радикальні зміни в законі України «Про столицю…» . Але це тема зовсім іншої розмови.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Напередодні вихідних частина киян залишилася без води

У квартирах киян відключено водопостачання У п’ятницю, 5 червня, на мережі холодного водопостачання у Києві сталася низка аварій. Про це повідомляє пресслужба...

Коронавірус в Україні 5 червня 2020: оперативна статистика МОЗ

Коронавірусом в Україні на 5 червня 2020 року заразилися 25 963 людини. За останню добу спостерігається незначна позитивна динаміка – 553 нових хворих,...

Поліція посилила безпеку у столиці та 11 регіонах на тлі масових акцій – останні новини

КИЇВ. 5 червня. УНН. Поліція посилила заходи безпеки у містах України, де заплановані масові заходи. Про...

Аваков розповів про хронологію подій інциденту в Кагарлику – останні новини

КИЇВ. 5 червня. УНН. Під час години запитань до уряду у ВР очільник МВС Арсен...

Recent Comments