13.3 C
Киев
Воскресенье, 25 октября, 2020
додому Суспільство​ Громадська рада при Київській міській державній адміністрації провела своє перше робоче засідання

Громадська рада при Київській міській державній адміністрації провела своє перше робоче засідання

17 вересня 2019 року о 13:00 (вул. Хрещатик, 36, кімн.514) відбулося продовження першого засідання Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) з наступним порядком денним:

  1. Про обрання керівного складу Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації).
  2. Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації).
  3. Про планування роботи Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації).
  4. Про підготовку зустрічі Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) з керівництвом Київської міської державної адміністрації.

Головою Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради обрано Назаренка Богдана Станіславовича. У своєму виступі він, зокрема, зазначив, що сподівається на дієву та активну новообрану Громадськуї раду, яка відіграватиме значну роль в налагодженні плідного діалогу та співпраці між столичною владою та громадськістю м. Києва.

Його першим заступником обрано Павленка Анатолія Микитовича, а заступником — Аракеляна Артура Олександровича. Секретарем Громадської ради обрано Селюк Ірину Миколаївну. Протягом тижня будуть проведені організаційні засідання комітетів Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації).


На першому засіданні новообраної Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації),незважаючи на насичений порядок денний, встигли виконати програму максимум.

Обговорили найнагальніші проблеми столиці, вносили пропозиції щодо удосконалення діяльності адміністрації та її структурних підрозділів,опрацювали плани щодо залучення до роботи громадської ради працівників структурних підрозділів адміністрації, органів місцевого самоврядування, представників вітчизняних експертних і наукових організацій, підприємств, установ та організацій (за згодою їх керівників), а також окремих фахівців. Наголосили на тому, що новообрана Громадська рада інформує адміністрацію та громадськість про свою роботу шляхом розміщення на офіційному веб-сайті адміністрації та оприлюднення в інший прийнятний спосіб матеріалів про установчі документи, план роботи, керівний склад, прийняті рішення, протоколи засідань, щорічні звіти про свою роботу. В цій громадській раді зібрались небайдужі люди з активною життєвою позицією, які мають сили, час, а головне –бажання змін на краще в нашому рідному місті Києві і це дає натхнення та віру в довгоочікуване світле Європейське майбутнє. Новостворена Громадська рада при Київській міській державній адміністрації є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі киян в управлінні державними справами в столиці, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії Київської міської державної адміністрації з громадськістю столиці України та врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики в місті Києві. ГР відкрита для співпраці та закликає до приєднання ,бо роботи дуже багато,а ціль у нас одна — перетворити Україну на сильну та процвітаючу державу, а Київ — на справжню європейську столицю!

Київ.org
Учился в Киевском Национальном Университете им. Т.Г. Шевченко на кафедре "Международные отношения" С 2008 года работает внештатным корреспондентах в более чем 20 общеукраинских изданиях. Тематики статей: политика, государство, экономика.

5 КОМЕНТАРІВ

  1. Важко щось конкретне сказати про ефективність роботи громадських рад при державних адміністраціях, адже реального позитивного впливу на прийняття ключових рішень вони не мають. Сама ідея була непогана, але реального залучення громадськості до роботи державних адміністрацій не відбулося і вони стали механізмом «прикриття» дій чиновників «думкою громадськості» та створення вигляду «народовладдя» після знищення районних рад у Києві. Причин декілька. Серед них і непрозорий механізм формування громадських рад «відпрацьований» місцевими чиновниками для «обрання» потрібного їм складу громадської ради при тій чи іншій державній адміністрації, і небажання багатьох членів громадських рад елементарно йти проти позиції чиновництва. і багато інших чинників, що зробили в принципі непогану задумку ширмою для прикриття низького рівня роботи районних державних в місті Києві адміністрацій та Київської міської державної адміністрації. Нажаль, замість вирішення проблеми громадські ради часто самі стають проблемою. На мій погляд, для покращення ситуації потрібний комплексний державний підхід. Але радикально ситуацію в Києві виправить не покращення роботи громадських рад, а реальне відновлення місцевого самоврядування шляхом відновлення райрад та радикальні зміни в законі України «Про столицю…» . Але це тема зовсім іншої розмови.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

В Україні за “день тиші” через порушення виборчого законодавства розпочаті 29 кримінальних проваджень – останні новини

КИЇВ. 25 жовтня. УНН. В Україні станом на 21:00 суботи зафіксували 891 заяву та повідомлення...

Результат і огляд бою Хабіб Нурмагомедов — Джастін Гетжі на турнірі UFC 254

24 жовтня у рамках турніру UFC 254 відбувся титульний бій у легкій вазі між росіянином Хабібом Нурмагомедовим і американцем Джастіном Гетжі. Поєдинок закінчився перемогою...

З київського університету відрахували хлопця, що осквернив алею Небесної сотні

Студента Іларіона Борисенка, який у ніч на 22 жовтня осквернив пам’ятник Героям Небесної сотні на однойменній алеї у столиці, відрахували з вишу, в...

Україна переходить на зимовий час: корисні поради для адаптації

В Україні цієї ночі, 25 жовтня, стрілки годинника переведуть на одну годину назад. "25 жовтня 2020 року о 4 (четвертій) годині за київським часом...

Recent Comments