Відсьогодні метро Києва почне відмовлятися від жетонів

КИЇВ. 15 липня. УНН. З 15 липня на двох станціях київського метрополітену не продаватимуть і не прийматимуть жетони. Про це повідомили у пресслужбі столичної підземки, передає УНН.  «З 15 липня жетон не продаватиметься і не прийматиметься у вестибюлі станції «Нивки» (вихід до пожежної частини) та станції «Іподром» (вихід до Іподрому). Тут працюватимуть лише сучасні засоби оплати. Водночас раніше куплені жетони ви зможете ще використати на інших вестибюлях даних станцій та всіх інших», — йдеться у повідомленні. Як повідомляв УНН, пораховано, коли у київському метро зникнуть жетони.

2 Comments

  1. Синхронист

    Перевод пассажиров от на инной вид оплаты, т.е. отмена жетонов, теоретически негативно скажется на иногородних жителях, которые приехав в Киев на короткий период, вынуждены будут излишне тратиться на проездные. Это может спровоцировать очередя и ряд недоразумений для осуществления поездки. Таким образом, единичные проезды в метро станут экономически невыгодны для пассажиров.

  2. Анатолій Гуньков

    Офіцйно повідомлено про «відтермінування» проекту, але бюджетні гроші «на реалізацію» витрачено, а пасажирам створено ряд додаткових незручностей через непоповнення карток на деяких (в тому числі на найбільш завантаженій «Лісовій») станціях метрополітену. Ще одне «велике» досягнення боксера. Воно стане достойним в переліку інших, таких, як знищення газозаправочних станцій (негайне підвищення цін на автомобільний газ на 40% та сприяння монопольному становищу на ринку московського лобіста Медведчука), знищення невеликих ринків та розпіарена боротьба з МАФами (значне підвищення роздрібних цін на продукти харчування, знищення тисяч робочих місць) на користь власників великих торгівельно-розважальних центрів із високою орендною вартістю торговельних місць. Тобто, як і екс-президент порошенко, «народний мер» зробив все від нього залежне для зменшення кількості грошей в кишенях киян. Краще б він і надалі займався боксом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *