13.3 C
Киев
Воскресенье, 25 октября, 2020
додому Суспільство​ Зниження тарифів, зростання економіки і ринок землі – що пообіцяв Гончарук

Зниження тарифів, зростання економіки і ринок землі – що пообіцяв Гончарук

Новий Кабінет міністрів зосередиться на тому, щоб підняти економіку України і покращити життя українців.

Під час зустрічі з президентом Володимиром Зеленським прем’єр-міністр Олексій Гончарук розповів про основні напрямки роботи Кабінету міністрів.

Одним з основних напрямків роботи стане сфера економіки. В планах уряду збільшити ВВП України на 40% протягом наступних п’ятьох років. Таке зростання, в свою чергу, має призвести до створення 1 млн робочих місць.

Також велике місце у роботі Кабміну займатимуть комунальні платіжки. Уряд планує знизити тарифи за допомогою енергоефективних заходів.

Ринок землі планують лібералізувати у середині 2020 року.Стільки часу потрібно для того, аби провести належну роботу над реформою.

Планується проведення і податкової реформи навесні 2020 року, під час якої переглянуть систему податків.

Вже дуже скоро почнуться перші кроки реалізації програми Держава у смартфоні. Планується, що з 1 жовтня зникне обіг паперових документів між відомствами. А вже у 2020 році Україну чекає цифровізація.

Також Україну мають покрити швидкісним інтернетом.

Зосередиться Кабмін і на інфраструктурі України. Планується відремонтувати 24 тис. км доріг та забезпечити роботу 15 аеропортів та п’яти морських портів.

У полі зору уряду опиняться демографічна та екологічна ситуації в Україні. Запровадять систему моніторингу шкідливих викидів, яка покликана зменшити їхню кількість.

Крім того, потрібно створити такі умови, які дозволять повертати українців з-за кордону. Також народжуватись українців має більше, ніж помирати.

Протягом кількох наступних тижнів Кабінет міністрів зосередиться на створенні ефективних команд у міністерствах, а корумпованих менеджерів звільнять.

Через місяць уряд представить детальну програму роботи, в якій будуть прописані критерії ефективності та строки виконання завдань.

До слова, президент Володимир Зеленський розповів про причину, через яку Кабінет міністрів можуть відправити у відставку.

Київ.org
Учился в Киевском Национальном Университете им. Т.Г. Шевченко на кафедре "Международные отношения" С 2008 года работает внештатным корреспондентах в более чем 20 общеукраинских изданиях. Тематики статей: политика, государство, экономика.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Чим небезпечні яблука: медики дали відповідь

Яблука є одними з найпопулярніших фруктів. Проте регулярне вживання може негативно вплинути на наше здоров'я. Медики пояснюють, що яблука відрізняються великим вмістом клітковини. А...

Цього року в Шевченківському районі відремонтують 62 вхідні групи до під’їздів

Цього року в Шевченківському районі відремонтують 62 вхідні групи до під’їздів У Шевченківському районі впродовж 2020 року заплановано виконати капітальний ремонт 62 вхідних груп...

Міністерство цифрової трансформації України запустило портал з інформацією про всі державні послуги

Міністерство цифрової трансформації України запустило портал з інформацією про всі державні послуги Гід з державних послуг — це інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що...

Спільні групи продовжують перевірки закладів торгівлі, ресторанного господарства, побутового обслуговування населення, гуртожитків на дотримання карантинних вимог

Спільні групи продовжують перевірки закладів торгівлі, ресторанного господарства, побутового обслуговування населення, гуртожитків на дотримання карантинних вимог На території Печерського району продовжують працювати групи контролю...

Recent Comments