17.5 C
Киев
Пятница, 5 июня, 2020
Домой Суспільство​ Зниження тарифів, зростання економіки і ринок землі – що пообіцяв Гончарук

Зниження тарифів, зростання економіки і ринок землі – що пообіцяв Гончарук

Новий Кабінет міністрів зосередиться на тому, щоб підняти економіку України і покращити життя українців.

Під час зустрічі з президентом Володимиром Зеленським прем’єр-міністр Олексій Гончарук розповів про основні напрямки роботи Кабінету міністрів.

Одним з основних напрямків роботи стане сфера економіки. В планах уряду збільшити ВВП України на 40% протягом наступних п’ятьох років. Таке зростання, в свою чергу, має призвести до створення 1 млн робочих місць.

Також велике місце у роботі Кабміну займатимуть комунальні платіжки. Уряд планує знизити тарифи за допомогою енергоефективних заходів.

Ринок землі планують лібералізувати у середині 2020 року.Стільки часу потрібно для того, аби провести належну роботу над реформою.

Планується проведення і податкової реформи навесні 2020 року, під час якої переглянуть систему податків.

Вже дуже скоро почнуться перші кроки реалізації програми Держава у смартфоні. Планується, що з 1 жовтня зникне обіг паперових документів між відомствами. А вже у 2020 році Україну чекає цифровізація.

Також Україну мають покрити швидкісним інтернетом.

Зосередиться Кабмін і на інфраструктурі України. Планується відремонтувати 24 тис. км доріг та забезпечити роботу 15 аеропортів та п’яти морських портів.

У полі зору уряду опиняться демографічна та екологічна ситуації в Україні. Запровадять систему моніторингу шкідливих викидів, яка покликана зменшити їхню кількість.

Крім того, потрібно створити такі умови, які дозволять повертати українців з-за кордону. Також народжуватись українців має більше, ніж помирати.

Протягом кількох наступних тижнів Кабінет міністрів зосередиться на створенні ефективних команд у міністерствах, а корумпованих менеджерів звільнять.

Через місяць уряд представить детальну програму роботи, в якій будуть прописані критерії ефективності та строки виконання завдань.

До слова, президент Володимир Зеленський розповів про причину, через яку Кабінет міністрів можуть відправити у відставку.

Київ.org
Учился в Киевском Национальном Университете им. Т.Г. Шевченко на кафедре "Международные отношения" С 2008 года работает внештатным корреспондентах в более чем 20 общеукраинских изданиях. Тематики статей: политика, государство, экономика.

1 КОММЕНТАРИЙ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Їздити в київському транспорті стає небезпечно: натовп і багато людей без масок

Кількість пасажирів у столичному метро зростає Фото: Главком У Києві щодня збільшується кількість людей, які користуються громадським транспортом як наземним, так і...

Зґвалтування у Кагарлику: хронологія подій

Під час години запитань до уряду міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков розповів хронологію подій у Кагарлику. – У відділку поліції Кагарлика стався ганебний...

Мітинг під Радою: чоловік здійснив самопідпал

Під Верховною Радою чоловік здійснив спробу самопідпалу. Його оглядають медики. Постраждалим виявився підприємець Юрій Ляшенко з Нової Каховки. На вигляд йому 50-55 років. Через...

Recent Comments