17.4 C
Киев
Суббота, 21 мая, 2022
додомуКиївщинаДепартамент суспільних комунікацій КМДА очолив Роман Лелюк

Департамент суспільних комунікацій КМДА очолив Роман Лелюк

Мер Києва Віталій Кличко призначив директором Департаменту суспільних комунікацій Київської міськдержадміністрації (КМДА) Романа Лелюка. На цю посаду Роман Валерійович переведений з Оболонської ф в місті Києві держадміністрації (РДА), де він обіймав посаду першого заступника голови РДА. До роботи в КМДА Роман Лелюк приступив з квітня.

З перших днів роботи Роман Валерійович наголосив на важливості партисипації, яка є двосторонньою комунікацією між місцевими органами влади та суспільством: «Починаємо інформаційно-просвітницьку кампанію процесів партисипації в столиці. Особливу увагу приділяємо популяризації Громадського бюджету, як найефективнішому та найрезультативнішому інструменту участі.

Роман Лелюк бере участь на черговому засіданні Постійної комісії з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв`язків Київради

Новостворене комунальне підприємство «Центр публічної комунікації та інформації» планує використовувати, як традиційні форми інформаційної компанії, такі як: воркшопи, фестивалі, діджиталінструменти (YouTube, Facebook, Instagram, Twitter, Telegram), інформаційні блоки на радіо та телеканалі, зовнішню рекламу, аудіорекламу, так і інноваційні: розроблення чат-боту ГБ, використання email розсилки, рекламу в WiFі у транспорті та багато іншого.

Роман Лелюк бере участь на черговому засіданні Постійної комісії з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв`язків Київради

Інструменти партисипації важливі для розвитку демократії в столиці, тож запрошую лідерів думок, громадські організації до професійної дискусії та спільної роботи на базі КП «Центр публічної комунікації та інформації». Роман Лелюк взяв участь в черговому засіданні Постійної комісії з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв`язків Київради, на якому розглядали питання присвоєння назв 40 новим вулицям та провулкам столиці; надано дозвіл на створення органу самоорганізації населення; оцінювали ситуацію щодо законності заснування органами самоорганізації населення комунальних підприємств.

Роман Лелюк на зустрічі з представниками секретаріату Ради Європи з питань визначення організаційно-правових засад Київської агломерації

Нинішній директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА декларує, що він завжди відкритий до конструктивної взаємодії та співпраці В середині травня Роман Лелюк мав нагоду зустрітись з представниками секретаріату Ради Європи з питань визначення організаційно-правових засад Київської агломерації.

Роман Лелюк в Укрінформі з приводу інформаційно-просвітницької кампанії процесів партисипації в столиці

В рамках програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» відвідав зустріч фахового огляду. Разом з колегами у фокус-групах працювали над розвитком економіки та транспортної інфраструктури, а також над питаннями житлово-комунального господарства та охорони здоров’я. Також в травні Роман Лелюк приєднався до триденного курсу Академії громадської участі в рамках проекту Ради Європи.

Роман Лелюк обговорює проекти життєдіяльності столиці під час прведення триденного курсу Академії громадської участі в рамках проекту Ради Європи

Особисто долучився до обговорення проектів з трьох важливих напрямків: ЖКГ, комунікаційна стратегія та екологія. Отримав прекрасний досвід вироблення спільних рішень у форматі: «влада+громада=партнерство». Роман Валерійович впевнений, що розроблені пропозиції будуть імплементовані і корисні. Директор Департаменту суспільних комунікацій Роман Лелюк взяв безпосередню участь у фестивалі проектів Громадського бюджету (ГБ-фест).

Фото: https://www.facebook.com

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments