Департамент суспільних комунікацій КМДА очолив Роман Лелюк

Мер Києва Віталій Кличко призначив директором Департаменту суспільних комунікацій Київської міськдержадміністрації (КМДА) Романа Лелюка. На цю посаду Роман Валерійович переведений з Оболонської ф в місті Києві держадміністрації (РДА), де він обіймав посаду першого заступника голови РДА. До роботи в КМДА Роман Лелюк приступив з квітня.

З перших днів роботи Роман Валерійович наголосив на важливості партисипації, яка є двосторонньою комунікацією між місцевими органами влади та суспільством: «Починаємо інформаційно-просвітницьку кампанію процесів партисипації в столиці. Особливу увагу приділяємо популяризації Громадського бюджету, як найефективнішому та найрезультативнішому інструменту участі.

Роман Лелюк бере участь на черговому засіданні Постійної комісії з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв`язків Київради

Новостворене комунальне підприємство «Центр публічної комунікації та інформації» планує використовувати, як традиційні форми інформаційної компанії, такі як: воркшопи, фестивалі, діджиталінструменти (YouTube, Facebook, Instagram, Twitter, Telegram), інформаційні блоки на радіо та телеканалі, зовнішню рекламу, аудіорекламу, так і інноваційні: розроблення чат-боту ГБ, використання email розсилки, рекламу в WiFі у транспорті та багато іншого.

Роман Лелюк бере участь на черговому засіданні Постійної комісії з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв`язків Київради

Інструменти партисипації важливі для розвитку демократії в столиці, тож запрошую лідерів думок, громадські організації до професійної дискусії та спільної роботи на базі КП «Центр публічної комунікації та інформації». Роман Лелюк взяв участь в черговому засіданні Постійної комісії з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв`язків Київради, на якому розглядали питання присвоєння назв 40 новим вулицям та провулкам столиці; надано дозвіл на створення органу самоорганізації населення; оцінювали ситуацію щодо законності заснування органами самоорганізації населення комунальних підприємств.

Роман Лелюк на зустрічі з представниками секретаріату Ради Європи з питань визначення організаційно-правових засад Київської агломерації

Нинішній директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА декларує, що він завжди відкритий до конструктивної взаємодії та співпраці В середині травня Роман Лелюк мав нагоду зустрітись з представниками секретаріату Ради Європи з питань визначення організаційно-правових засад Київської агломерації.

Роман Лелюк в Укрінформі з приводу інформаційно-просвітницької кампанії процесів партисипації в столиці

В рамках програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» відвідав зустріч фахового огляду. Разом з колегами у фокус-групах працювали над розвитком економіки та транспортної інфраструктури, а також над питаннями житлово-комунального господарства та охорони здоров’я. Також в травні Роман Лелюк приєднався до триденного курсу Академії громадської участі в рамках проекту Ради Європи.

Роман Лелюк обговорює проекти життєдіяльності столиці під час прведення триденного курсу Академії громадської участі в рамках проекту Ради Європи

Особисто долучився до обговорення проектів з трьох важливих напрямків: ЖКГ, комунікаційна стратегія та екологія. Отримав прекрасний досвід вироблення спільних рішень у форматі: «влада+громада=партнерство». Роман Валерійович впевнений, що розроблені пропозиції будуть імплементовані і корисні. Директор Департаменту суспільних комунікацій Роман Лелюк взяв безпосередню участь у фестивалі проектів Громадського бюджету (ГБ-фест).

Фото: https://www.facebook.com

One Comment

  1. Селіна

    Черговий злодій при владі.. Кличко зверни увагу на Киіїв, на що він перетворився при тобі..

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *