17.4 C
Киев
Суббота, 21 мая, 2022
додомуКиївщинаКИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА ОГОЛОШУЄ ПРО ПРОДОВЖЕННЯ КОНКУРСУ НА ПОШУК ПРЕДСТАВНИКІВ ГРОМАДСЬКОСТІ,...

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА ОГОЛОШУЄ ПРО ПРОДОВЖЕННЯ КОНКУРСУ НА ПОШУК ПРЕДСТАВНИКІВ ГРОМАДСЬКОСТІ, які можуть бути включені до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у м.Києві

Мета: обрати представників громадськості, здатних професійно виконувати повноваження членівполіцейської комісії Головного управління Національної поліції у м. Києві відповідно до статті 51 Закону України «Про Національну поліцію».

 

Якщо Ви маєте бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет, постійно проживаєте в м. Києві та виявили бажання стати членом поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у м.Києві, пропонуємо Вам до 02 вересня 2019 року подати до Київської міської ради  за адресою: вул. Хрещатик, 36 такі документи:

  1. Власноручно написану заяву (із наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»).
  2. Ксерокопії паспорта громадянина України (1 — 2 сторінки та сторінка

з інформацією про останнє місце реєстрації).

  1. Автобіографію (в довільній формі).
  2. Копії документів про освіту.
  3. Копію трудової книжки (за наявності).
  4. Характеристику з місця роботи (за наявності).
  5. Рекомендації (за наявності).

 

Довідки за телефоном: 202-76-88

Київ.org
Учился в Киевском Национальном Университете им. Т.Г. Шевченко на кафедре "Международные отношения" С 2008 года работает внештатным корреспондентах в более чем 20 общеукраинских изданиях. Тематики статей: политика, государство, экономика.

1 коментар

  1. Необхідно щоб громадськість яказалучається до роботи дисциплінарних комісій могла брати участь у вирішенні кадрових, дисциплінарних питань, а не тільки консультаційних органах, як це було раніше….

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments