КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА ОГОЛОШУЄ ПРО ПРОДОВЖЕННЯ КОНКУРСУ НА ПОШУК ПРЕДСТАВНИКІВ ГРОМАДСЬКОСТІ, які можуть бути включені до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у м.Києві

Мета: обрати представників громадськості, здатних професійно виконувати повноваження членівполіцейської комісії Головного управління Національної поліції у м. Києві відповідно до статті 51 Закону України «Про Національну поліцію».

 

Якщо Ви маєте бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет, постійно проживаєте в м. Києві та виявили бажання стати членом поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у м.Києві, пропонуємо Вам до 02 вересня 2019 року подати до Київської міської ради  за адресою: вул. Хрещатик, 36 такі документи:

  1. Власноручно написану заяву (із наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»).
  2. Ксерокопії паспорта громадянина України (1 — 2 сторінки та сторінка

з інформацією про останнє місце реєстрації).

  1. Автобіографію (в довільній формі).
  2. Копії документів про освіту.
  3. Копію трудової книжки (за наявності).
  4. Характеристику з місця роботи (за наявності).
  5. Рекомендації (за наявності).

 

Довідки за телефоном: 202-76-88

One Comment

  1. яя

    Необхідно щоб громадськість яказалучається до роботи дисциплінарних комісій могла брати участь у вирішенні кадрових, дисциплінарних питань, а не тільки консультаційних органах, як це було раніше….

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *