Хто ми

Хто ми:

Видавництво «КИЇВ.org» розпочало свою роботу, як друкований засіб масової інформації з 19.04.2018 р. З 2019 року, отримавши перемогу у міському конкурсі проектів «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада» «КИЇВ.org», успішно реалізовується як (Інформаційно-аналітичне Інтернет-видання, освітній центр — інтернет портал, незалежний і політично незаангажований.

«КИЇВ.org» — успішне та авторитетне видання яке на своїх сторінках, гарячими темами висвітлює діяльність місцевої і державної влади, інформує  про співпрацю з громадськістю.

Наше завдання:

Інформування громадськості Києва про головні події суспільно-політичного життя, висвітлення ключових рішень органів влади та їх безпосередній вплив на позитивні зрушення у соціально-економічному розвитку міста. Ґрунтуючись на принципах відкритості та прозорості видання, на Інтернет порталі інформаційно-аналітичного видання «Київ.org» обговорювати актуальні проблеми сьогодення, роботу органів влади, територіальних об’єднань громад, медичну реформу, а також ті питання, що викликають зацікавленість громадськості, залучаючи до цього як найширше коло читачів. Публікаціями сприяти побудові громадянського суспільства, поінформованості населення міста, його правовій освіті, піднесенню духовного та культурного рівня. Збагачувати тематику та жанрову різноманітність матеріалів,завдяки співпраці з громадою. Наша місія – чесно і правдиво інформувати наших читачів про все, що відбувається в Києві,Україні і світі.

«КИЇВ.org» розповідає про становлення місцевого самоврядування, актуальні проблеми державотворення, про проблеми соціально-економічних перетворень та соціального захисту населення, про питання зміцнення правопорядку та законності, висвітлює культурне життя держави – власне, розмаїття тем визначається діяльністю ГР при КМДА.

«КИЇВ.org» — великі перемоги, це сукупність маленьких, досягнемо їх разом.